зелений Кавомолки боби екстракт – д – р Оз рекомендує для втрати ваги

Це обставляється як революційний новий продукт втрати ваги, що може розтанути фунтів без дієти або вправи.

Хоча це явно звучить занадто добре, щоб бути правдою, зелений кава bean екстракт летить полиці в природного продовольчих магазинів і великим попитом онлайн.

Серед найбільш активних продавців прямо зараз, сказав Стейсі-Енн Bistak, який працює на Ноїв Природні продукти в Торонто. Ми мали стійкий, запустіть на ньому.

Це не випадково, екстракт зеленого Кавомолки боби зросла популярність після згадуються на доктора Oz показати. У вересні, після вжиті завданням критиків для виклику екстракт зеленого Кавомолки боби дива продукт доктор Мехмет Оз провела свій власний експеримент на додатки. Використання 100 жінок добровольців, Oz сказав, що він виявив, що жінки, які взяли екстракт втратили в середньому два фунти в два тижні. Жінки, які взяли плацебо втратили в середньому один фунт протягом цих двох тижнів.

Переконані? Ви просто можете відкласти винесення рішення суду.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Що таке зелений кава Бін?

Зелений бобу кави є просто ще не були смажені боби. Зелений Кава в зернах містять Хлорогенова кислоту, яка прихильники кажуть, уповільнює звільнення глюкози в організмі після їжі, тим самим сприяючи втрата ваги. Коли Смажений кави, більшість Хлорогенова кислота втрачається. Екстракт, зроблені з Хлорогенова кислота, перетворюється в капсулі форми перед продаються споживачам. І це не з дешевих. Постачання місяць може коштувати від $20 до $30.

Претензії на зелений Кавомолки боби

Просто введіть екстракт зеленого Кавомолки боби в пошук в Інтернеті, і ви будете завалена компаній, рекламних її здатність допомогти вам скинути вагу. Подивіться ближче, і ви побачите, що багато хто з цих сайтів посилатися на одного конкретного дослідження, щоб підкріпити свої претензії. Що дослідження, опубліковане в журналі діабет, ожиріння і метаболічний синдром було проведено на вісім чоловіків і вісім жінок. Вони кожному отримали високі дози і низькі дози екстракт зеленого бобів кави, а також плацебо, в три окремі експерименти шести тижнях довжиною. Учасникам було запропоновано споживати однакова кількість калорій кожен день в ході експерименту.

Після 22 тижнів або близько п’яти місяців дослідники виявили, що, в середньому, учасники втратили більше, ніж 17 фунтів.

Вона має значне зниження ваги пов’язані з ним, за словами доктора Joe Vinson, професор хімії у Університет Скрентон в Пенсільванії і провідний автор дослідження.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Дослідження на зелений Кавомолки боби

Хоча дослідження широко цитується як доказ, зелений кава bean екстракт робіт, харчування та ожиріння експерти турбуються протягом терміну дії результатів. Вони підкреслюють, кілька проблем з вивчення, зокрема той факт має дивно, нетрадиційні дизайн і що він бере участь дуже мало людей.

Вони також відзначити що учасників дослідження втратили вагу на етапі плацебо судового процесу, який припускає, екстракт зеленого Кавомолки боби був не несе відповідальності за їх втрату ваги. Наприклад, учасники можуть відчував заохочувати, щоб схуднути, тому що їх ваги і дієта моніторинг як частина дослідження.

Чітко там немає нічого магічного про це, сказав д-р Arya Sharma, професор медицини і Кафедра ожиріння дослідження і управління в університеті Альберти.

Але навіть якщо ви все ще хочете, щоб повірити, що результати дослідження, вважають, що вона каже, що люди можуть втратити значну кількість ваги без зміни їх споживання калорій або рівня фізичної активності. Це неможливо.

Зазвичай, коли досліджень розірвати фізичних законів Всесвіту, зазвичай є щось неправильно з вчитися самому, сказав д-р Yoni Freedhoff, медичний директор Оттави Bariatric медичного інституту, який пише вагомих питань, популярний блог з питань харчування.

У розділі виноски у дослідженні автори Зверніть увагу, що у них немає конфліктів інтересів у цій роботі. Що не розповісти всю історію. Хоча Вінсон перераховані як провідний автор дослідження, він насправді не зробили будь-які дослідження. Дослідження проводилося в Індії. Вінсон вивчили дані і написав папір дослідження.

Хоча Вінсон відзначає, що екстракт зеленого Кавомолки боби, використаний у дослідженні надано застосовано харчування наук Inc, компанія, що базується в Техасі, він не вказує, що компанія також заплатив його написати дослідження.

Коли його запитали про це потенційний конфлікт інтересів, Вінсон сказав, що він не отримати фінансово, якщо компанія продає багато продуктів, і що журнал не вимагають його розкривати відносини.

Натисніть тут, щоб купити кава Зелена квасоля з офіційного сайту

Але відсутність розкриття інформації є серйозною, тому що це може ввести в оману, тих, хто читає це, Шарма сказав.


пошуки “зелений Кавомолки боби екстракт – д – р Оз рекомендує для втрати ваги”


Статті по Темі для “зелений Кавомолки боби екстракт – д – р Оз рекомендує для втрати ваги”