החומרים Capsiplex

מה הם החומרים Capsiplex?

ישנם סוגים שונים של הרזיה תוספי תזונה הזמינים בשוק היום. האפשרויות הן כה רבות כי עלול להיות קשה מאוד לבחור את המוצר הנכון עבור הגוף, מבלי לגרום נזק זה.

רבים של מוצרים אלה של אובדן משקל להסתיר שלהם מרכיבים פעילים אשר לעיתים יש תופעות לוואי שליליות על הגוף. מוצרים רבים כאלה להפוך טענות שקריות כי הם נוצרו עם כל החומרים הטבעיים כדי מגן הצד השלילי שלהם.

מוצרים רבים של אובדן משקל מבטיח תוצאות מהירות לא ליידע הלקוחות הם מורכבים של כימיקלים מסוכנים כגון phenylpropanplamine ו- ephedrine. שני חומרים אלה יכולים לגרום התקף לב, התקף, שבץ הלב ו/או לחץ דם גבוה, לפעמים אפילו גרימת מוות.

לעומת זאת, Capsiplex לא להסתיר את כל החומרים שלו, עבר מבחנים קליניים שונים כדי להעיד כי הוא 100% טבעי וללא תופעות לוואי. הוכחת כל מחקרים קליניים אלה ניתן לראות באתר הרשמי של היצרן.

לחץ כאן כדי לקנות Capsiplex מהאתר הרשמי

המרכיב הפעיל העיקרי הכלול Capsiplex הוא תמצית המתקבל פלפלת. תמצית זו היא מסוגלת שיפור חילוף החומרים הטבעי של הגוף, המוביל לירידה שומן ספונטנית. התהליך באמצעותו מקבל חילוף החומרים משופרת מכונה thermogenesis, המתרחש בתוך הגוף כאשר טמפרטורת הגוף מקבל הרים, והתוצאה היא שריפת קלוריות בקצב גבוה יותר באופן משמעותי. ניתן להגדיל זה קלוריות צריבת קצב אפילו יותר אם התמצית נצרכת 30 עד 60 דקות לפני פעילות גופנית.

שאר החומרים הכלולים Capsiplex הם פיפרין (פלפל שחור תמצית), ניאצין, קפאין. קפאין זמן רב ידוע להיות בוסטר חזק חילוף החומרים ולתרום מז’ור הרזיה טבעית. פיפרין גם עוזר משמעותית שיפור חילוף החומרים על-ידי ניצול תכונותיו thermogenic, בדיוק כמו במקרה של פלפלת. פיפרין מעלה תרופות ליפידיות של חומרים מזינים שונים כגון סלניום, B6, גלוקוז, חומצות אמינו, בטא קרוטן כמו גם. ניאצין הוא סוג של מינרל גורם לגוף לשחרר את האנרגיה בתוך שומנים, חלבונים ופחמימות, ובכך מערכת העיכול של המשתמש פעיל ויעיל יותר.

לחץ כאן כדי לקנות Capsiplex מהאתר הרשמי

Capsiplex מגיע בצורה של טבליות בעלות ציפוי מיוחד ייחודי שהופך פירוק החומרים בתוך המעי במקום/s בלבד אשר יש רמות pH גבוה, ובכך מונעים את האפשרות של תופעות לוואי מכאיבות. ציפוי זה גם מוודא כל החומרים הכלולים הלוח נספגים כראוי על ידי הגוף.

כפי שהוזכר קודם לכן, מחקרים קליניים שונים הוכיחו כי Capsiplex מורכב מחומרים טבעיים כל אשר לא מסונתז או שינו באופן כלשהו. ברגע שאתה מתחיל לצרוך Capsiplex על בסיס קבוע, תוצאות נראות לעין יתחיל להופיע לאחר השבוע הראשון עצמו.

החלק הטוב ביותר הוא שאתה תתחיל תחושה בטוחים יותר על הגוף שלך outlook שלך כלפי החיים יעבור שינוי מהותי. אף-על-פי מומלץ להשלים צריכה קבועה של טבליות Capsiplex על הקפדניות פעילות גופנית שגרתית, תוכנית תזונה מבוקרת, אתה לא בהכרח נדרש לשנות את שגרת היומיום שלך בכל אופן.

לחץ כאן כדי לקנות Capsiplex מהאתר הרשמי


ם לכתבה “החומרים Capsiplex”


קשורים לכתבה “החומרים Capsiplex”