חוות דעת של פטל קטון ואסטרים – נס שומן מבער על – ידי ד ר. עוז

עד לאחרונה, מאוד מעט מאוד אנשים שמעו אי פעם של פטל קטון ואסטרים, תרכובות ארומטיות לתת גרגרי שלהם ריח מובחן. כיום, חנויות מזון בריאות מתקשה לשמור על כמוסות או טיפות של החומר על המדפים שלהם. כמעט בן לילה תרכובת צמחים מעורפלים הפך הדבר הגדול הבא לירידה במשקל — והיה כל זה לקח כמה מילים על פי ד ר. עוז.

בפרק בפברואר של ד ר עוז ההצגה, מהמט עוז אמר לצופים פטל קטון ואסטרים היו נס מס 1 בבקבוק כדי לשרוף השומן. ברגע עוז קורא משהו נס, לא נותרים מעורפלים לאורך זמן.

תואר כמו נס’ משמש כהתקן העריכה כדי לתאר את תוצאות אנקדוטיות, כפי שהודגם האורחים על הצג שלנו. הקהל שלנו אינם מדענים, הצג צריך להיות תוסס יותר מאשר דיון מדעי יבש, דובר הצג, טים סאליבן, אמר בהצהרה, מוסיף כי המופע לא להציג את תוספי כתבליטים קסם.

בהחלט, המטופלים שואלים על זה, אומר ד ר פיטר ליפסון, כירורג, מרצה קליני רפואה ב ויין מצב בית הספר לרפואה של אוניברסיטת דטרויט. אני אומר להם כי אני לא יודע אם זה יעזור, גם לא עושה לאף אחד.

אפילו צוות ההצגה למצוא את התגובה להיות מושקע במיוחד באופן בלתי צפוי, אומר סאליבן.

לחץ כאן לרכישת פטל קטון פלוס

קומץ של לימודי אסיה מרמז כי פטל קטון ואסטרים — אשר דומים כימית קפסאיצין, החום מורכב מפלפלים צ’ילה — עשוי לעזור לשרוף שומן, בייחוד שומן אשר בונה בכבד. יתרונות שדווחו מרשימים: להפחית כולסטרול, רגישות מוגברת לאינסולין, ועל כן, ירידה במשקל.

אך מחקרים אלה כל חסרון רציני: הם מעורבים מכרסמים או תאים במתכלה, לא אנשים. ואומר זוהי העסקה-מפריד, מלינדה Manore, פרופסור התזונה באוניברסיטת מדינת אורגון ארצות. היא מציינת כי הרבה תוספי הרזיה שנראות מבטיחות מכרסמים מעבדה להיכשל אם לא תצליחו בעולם האמיתי. אני לא ממליץ את מוצר זה עד יש עדויות כי הוא פועל, היא אומרת.

למעשה עשוי להיות מוצדק חלק הייפ סביב פטל קטון ואסטרים, אומר סטיבן אנטון, מרצה לחקר aging סיעודית ב אוניברסיטת פלורידה בגיינסוויל. אני לא יודע שאם אשתמש במילה נס’, הוא מוסיף.

חברת תוסף אשר מפתחת מוצר קטון פטל משלו, למד את הפוטנציאל במשקל של מספר תרכובות צמחים. זהו משהו שלא נראה מבטיח, אך עליך ניסויים קליניים כדי לאמת את ההבטחה, הוא אומר.

מחקר 2012 מסין גילה פטל קטון ואסטרים היו מספר יתרונות בריאותיים — לרבות שיפור ברגישות האינסולין, מופחת שומן בכבד — בחולדות נמאס דיאטה עתירת שומן. אנטון משווה את תוצאות כאלה ללימודים מוקדם של רזברטרול, תרכובת הצמח הראשון הראה תועלת לחולי לב בבעלי חיים לפני שזה הפך המרכיב הפופולרי תוספי מזון. מאוחר יותר מחקרים הראו כי זה עוזר לבבות אדם מדי.

לחץ כאן לרכישת פטל קטון פלוס

קטון ואסטרים פטל מומלץ על-ידי ד ר. עוז

קטע הטלוויזיה של ד ר. עוז מוצעים לפני ואחרי תמונות של נשים שאמר שהם איבדו משקל משמעותי בעת נטילת תוספי קטון פטל. אבל עוז ציינו כי הנשים היו גם dieted הסתדר. אתר האינטרנט של ד ר. עוז אומר פטל קטון ואסטרים פועלות בצורה הטובה ביותר עם פעילות גופנית סדירה ועל תזונה מאוזנת.

שום דבר לא דנו על הצג של עוז צריך להיחשב כתחליף והחדשנית של דיאטה ופעילות גופנית, אומר סאליבן. משהו מספיק חזק כדי לסייע לך היא חזקה מספיק כדי לפגוע בך הוא משהו עוז אומר לעתים קרובות, לפי סאליבן.

דיאטה ופעילות גופנית — הסוד האמיתי לירידה במשקל — הם לא הרבה של סוד בכלל, אומר ליפסון. הוא מוסיף כי הגישה המיושנת אינו מבצע עבור טלוויזיה גדולה, ולכן הוא חושב שעוז ואישים בכירים אחרים הטלוויזיה בסופו שבחו חדש, מרגש המוצרים עשויים או עלולים שלא לפעול.

לחץ כאן לרכישת פטל קטון פלוס

דיאטה קטון פטל חתוך למטה עודפי

כל מיני פירות יער לגדול בממלכת הצומח, פטל, מדרג גבוה בגלל משקל הפחתת נכסים. הפרי הוא המרכיב הסודי מאחורי משקאות קיץ טעים, קלוריות. המום על ידי גילוי זה, כמה מחקרים מדעיים שנערכו כדי ליצור סוכן מיוחד הנקרא קטון פטל אשר ארומה ראשי המורכב של הפרי. הטבעי phenolic עבור ותותים אדומים, המתחם משמש בתעשיית הקוסמטיקה, perfumeries. ראשית מלאכותיות תוסף מזון, הסוכן נותן ניחוח פירותי והוא אחד של טעמים טבעיים מהבדים להתקיים. בהשראת האפקטיביות שלה, רופאים יש ניסח קטון פטל דיאט כמו מארחיכם נגד של השמנת יתר.

הדיאטה היא להכין תמציות פטל לא רק להפחית את שומן, אך גם להשאיל ריח טעים על המוצר. אי ההסכמה, ספקות יש עורר כידוע זה בעיקר להיות לא יותר מאשר אנזים בושם. רוב האנשים לא לשייך אותו שוקלים לאבד את המוצרים. עם זאת, כמו ד ר. עוז טוען בתוכנית הטלוויזיה הפופולרית הרגשה ביתית נוחה מיקום שלו, המוצר מראה תוצאות מופלאים. בעקבות הזעם של תה ירוק, גרגרי האסאי, תוספת זו-קטון פטל חדש חידשה את הזעם בשוק.

לחץ כאן לרכישת פטל קטון פלוס

אם אתה תוהה כיצד סוכן לייצר טעם יכולה להשפיע על תאי השומן, אז כאן היא מה אתה צריך לדעת. הדיאטה מפחית העבה, בטן הבליטה ישירות על ידי התוקפים שומן מאוחסן סביב הכבד. לפיכך, במהלך של צריכת גלולות קטון פטל, עליך לוודא כי אתה לא על דיאטה עתירת שומן. עם זאת, קטון פטל דיאט לעבוד עם יעילות משופרת אם הוא נצרך עם אחרים סופר פירות כמו מנגו אפריקאי. מה שהופך את תוספי תזונה אלה יעיל באופן מלא היא כי הוא אינו מכיל תרכובות מלאכותי בו. לפיכך, הם עושים את כל התהליך של אובדן משקל, יעיל, חלקה, ללא מאמץ.

המוצר הצידה liquefying השומן, יש יתרונות בריאותיים רבים. בעת שריפת השומן מהגוף, היא משחררת אנרגיה, לתת לגוף יותר אנרגיה על פי שלו למעלה שנאגר. לפיכך, פעילות גופנית במהלך צריכת תוסף קטון פטל יכול להיות יעיל מאוד להיפטר depositions שומן אפילו מהר יותר, מבלי להפעיל את הגוף נמוכה אנרגיה. הצידה, המוצר מכיל גם נוגדי חמצון טבעיים אשר ידאג בריאות העור. חוץ מזה, נוגדי חמצון על הגוף מפני התפתחות הפרעות קשות כמו סרטן על ידי נלחם כל זיהום. כך, שיפורים מטבולית סביר גם מתקיימים בגלל צריכת שלהם.

לחץ כאן לרכישת פטל קטון פלוס

כל מה שאתה צריך הוא לצרוך את המוצר בסביבה מבוקרת ולצפות בו לבצע בצורה אופטימלית, הפחתת גופך מנופחת כולה לתוך מסגרת curvaceous עם קווים בולטים ועיקולים. קטון פטל במשקל היא מאד יעילה ובטוחה, כי הרופאים הכירו המתחם לא משפיע על השמנת יתר ברמה התאית שלו, ובכך להשאיר את כולו בוער-מטה נוחה ויציבה. אם יש לך רצון טוב מנסה אותם החוצה, רוכשים אותם ממונים מקוון ליהנות הוזלת מחיר בכל קובץ.


ם לכתבה “חוות דעת של פטל קטון ואסטרים – נס שומן מבער על – ידי ד ר. עוז”

  • דיאטת פטל חוות דעת
  • פטל קטון חוות דעת
  • פטל קטון
  • מי ניסה פטל קטון תגובות
  • פטל קטון תגובות
  • מה אומר דוקטור אוז על קולסטרול
  • האם מישהו ניסה את דיאטת פטל
  • דיאטת פטל קטון פלוס
  • פטל קטון לפני ואחרי
  • תה להורדת שומן דר עוז

קשורים לכתבה “חוות דעת של פטל קטון ואסטרים – נס שומן מבער על – ידי ד ר. עוז”