ירוק תמצית קופי – ד ר עוז ממליצה לירידה במשקל

הוא להיות בישרו כמוצר מהפכני חדש במשקל אשר ניתן להמיס קילו ללא צורך דיאטה או פעילות גופנית.

למרות שזה נשמע בבירור מדי טוב להיות תמצית פולי קפה אמיתי, ירוק הוא עף מחוץ מדפים בחנויות מזון טבעיים, ביקוש גבוה באינטרנט.

זה בין המוכרים הדף עכשיו, אמרה סטייסי-אן Bistak, שעובד במזונות נח טבעיים בטורונטו. היו לנו יציב לרוץ על זה.

זהו לא מקרה פולי קפה ירוק תמצית געשו בפופולריות לאחר להיות מוזכר על ד ר עוז להראות. בחודש ספטמבר, לאחר שנלקחה המשימות על ידי המבקרים עבור קריאה פולי קפה ירוק תמצית מוצר נס, ד ר. עוז מהמט ערכו ניסוי שלו על תוספת. באמצעות 100 מתנדבים הנשי, עוז אמר שהוא מצא נשים שנטלו את התמצית איבדו בממוצע של שני קילו בשבועיים. נשים שלקחו פלצבו איבדו בממוצע של לירה אחת במהלך השבועיים.

משוכנע? מומלץ רק בבתי הדין.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

מה זה פולי קפה ירוק?

פולי הקפה הירוקים הם פשוט שעועית כי לא קלויים. פולי הקפה הירוקים מכילים חומצה chlorogenic, אשר תומכי אומר מאט את שחרורו של גלוקוז לתוך הגוף לאחר ארוחה, ובכך לקדם ירידה במשקל. כאשר פולי קפה קלויים, רוב של חומצה chlorogenic אובד. התמצית, עשוי עם חומצה chlorogenic, מומר טופס כמוסה לפני נמכרים לצרכנים. זה לא בא זולים. האספקה של חודש יכול לעלות בין $20 ל- 30 $.

הטענות על פולי קפה ירוק

פשוט הקלד פולי קפה ירוק תמצית לתוך החיפוש באינטרנט, אתה להיות מוצפים חברות פרסום יכולתה לעזור לכם לרזות. נראה קרוב יותר ותראה רבים מהאתרים האלה הפניה מחקר אחד מסוים כדי לגבות את טענותיהם. המחקר, שפורסם בכתב העת סוכרת, תסמונת מטבולית והשמנה, נערך על שמונה גברים ונשים שמונה. כל ניתנו להם מינון גבוה, במינון נמוך של תמצית פולי קפה ירוקים, כמו גם פלצבו, שלושה ניסויים שש-שבוע נפרד. המשתתפים עודדו לצרוך מספר דומה של קלוריות בכל יום במהלך הניסוי.

לאחר שבועות 22, או חמישה חודשים, החוקרים מצאו כי, בממוצע, המשתתפים איבד יותר מ 17 קילו.

יש לו במשקל משמעותי המשויכת לו, על-פי ד ר ג’ו וינסון, פרופסור לכימיה ב אוניברסיטת סקרנטון, פנסילבניה, המחבר הראשי של המחקר.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

המחקר על פולי קפה ירוק

למרות המחקר המצוטט כהוכחה פולי קפה ירוק לחלץ עבודות, מומחי תזונה והשמנה הם מודאגים מעל תוקפו של התוצאות. הם מדגישים מספר בעיות עם המחקר, ובמיוחד את העובדה שהוא בעל עיצוב מוזר, לא שגרתיים, כי זה מעורב מעט מאוד אנשים.

הם גם מצביעים כי משתתפי המחקר לאיבוד משקל במהלך שלב פלסבו המשפט, שמציעה תמצית פולי קפה ירוק לא היה אחראי על אובדן משקל שלהם. למשל, המשתתפים אולי הרגיש מעודד רזה למטה, כי משקל ותזונה שלהם היו במעקב במסגרת המחקר.

ברור יש דבר קסום על זה, אמר ד ר אריא שארמה, פרופסור לרפואה, כסא של מחקר השמנת יתר וניהול ב אוניברסיטת אלברטה.

אבל גם אם אתה עדיין רוצה להאמין תוצאות המחקר, לשקול כי זה אומר אנשים יכולים לאבד כמות משמעותית של משקל מבלי לשנות את צריכת הקלוריות שלהם או רמות פעילות גופנית. זה בלתי אפשרי.

בדרך כלל כאשר מחקרים לשבור את חוקי הפיסיקה של היקום, יש בדרך כלל משהו לא בסדר עם המחקר עצמו, אמר ד ר יוני Freedhoff, מנהל רפואי של מכון רפואי בריאטרי של אוטווה, שכותב על ענייני משקל, בלוג פופולרי בנושאי תזונה.

תחת הערות שוליים במחקר, המחברים לב שיש להם שאין ניגודי אינטרסים בעבודה זו. כי לא לספר את הסיפור כולו. למרות וינסון מופיע כהמחבר הראשי של המחקר, הוא בעצם לא לעשות כל המחקר. המחקר נערך בהודו. וינסון בחן את הנתונים וכתב את הנייר המחקר.

בעוד וינסון הערות תמצית פולי קפה ירוק השתמשו במחקר סופקה על ידי החלת. מדעי המזון, חברת טקסס, הוא לא הזכיר כי החברה לשלם גם לו לכתוב את המחקר.

כשנשאל על פוטנציאל ניגוד עניינים זה, וינסון, אמר כי הוא לא יקבל מבחינה כלכלית אם החברה מוכרת הרבה של המוצר ואת כתב העת לא מחייבים אותו לחשוף את היחסים.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

אבל חוסר חשיפה רצינית כי זה יכול להיות מטעה למי לקרוא אותו, שארמה אמר.


ם לכתבה “ירוק תמצית קופי – ד ר עוז ממליצה לירידה במשקל”

  • מינון של קפא ירוק

קשורים לכתבה “ירוק תמצית קופי – ד ר עוז ממליצה לירידה במשקל”