פולי קפה ירוק תמצית לירידה במשקל

כולנו אשמח פתרון במשקל זה באמת עובד, לא אנחנו? בזמן אכילה בריא ופעילות גופנית הם תמיד רצוי, הדרך המהירה ביותר להשיג הירידה במשקל שלנו על המסלול, זה יהיה נחמד שיהיה מעט יותר עוזר יד להשיל כמה קילוגרמים נוספים.

טוב, עכשיו זה נראה כאילו זה יכול להיות למעשה מציאות! מחקרים מוצגים יותר ויותר כי פולי קפה ירוק תמצית עשויה לתרום באופן משמעותי כלפי שריפת שומן, עקבית, יציב-במשקל!

מהי תמצית קפה ירוק?

תמצית קפה ירוק הוא תמצית נגזר פולי קפה כי הם לא מעובדים; פשוט, איך הם גדלים על הצמח, מה הם בעת הקציר. פולי קפה כי אנחנו מכירים יש כבר צלויים, הפיכתן מ בצבע ירוק טבעי שלהם, כדי אפל חום.

הסיבה מדוע תמצית קפה ירוק נחשב מועיל במיוחד הוא וכימי איפור שלהם לא השתנה בצורה כלשהי על-ידי תהליך בישול, כך הגורמים מקדמת בריאות בצורתן, יכולה להיות השפעה המרבית!

נטילת תמצית קפה ירוק שונה מאוד לשתות כוס קפה; ראשית, התמצית הוא הרבה יותר נמוך בקפאין, אז אל דאגה כי הדבר עלול להשפיע על העצבים שלך. ואילו כוס קפה יכול להכיל עד 100 מ ג קפאין, תמצית קפה ירוק יש רק אודות 20mgs.

שכן הוא תהליך קלייה שנותן קפה זה טעם מובחן, תמצית קפה ירוק לא דומים זה בכלל יש או! במקום זאת, קפה ירוק עדין טעם, טעימות מרה, אבל כאשר זה נעשה לתוך קפסולות, זה מסתיים להיות טעם כמעט.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

עזרה תמצית קפה ירוק כמו סיוע לירידה במשקל

מחקרים הראו כי תמצית קפה ירוק מכיל חומצה chlorogenic, אשר הוא נוגד חמצון רב עוצמה.

חומצה Chlorogenic עובד על-ידי האטת קצב והורדת את קליטת הגלוקוז לדם; משמעות הדבר היא כי השחרור של אינסולין גם האטה; אינסולין בדם הורמון האחראי לשליטה את רמות הסוכר בדם שלנו.

כאשר הגלוקוז נספג לתוך הדם שלנו, אינסולין הוא שוחרר, ציור את הגלוקוז מהדם, ולספר את הגוף כדי להמיר אותו ל- fat לאחסון. כך, על ידי שמירה על סוכרים בדם שלנו תחת שליטה, הפקה fat יואטו. זה להפוך בקש הכבד שלנו כדי metabolise את השומן שקיים כבר לשימוש כדלק לגוף.

תמצית קפה ירוק יש יתרונות בריאותיים אחרים

היא בהחלט עושה! תמצית קפה ירוק הוא גם מסוגל להוריד את לחץ הדם שלנו! זה שוב, נחשב עד חומצה chlorogenic שהוא מכיל. בתחילת המחקר עולה כי תמצית קפה ירוק אולי יום אחד להיות שימושי גם במאבק נגד מחלת האלצהיימר. נוגדי חמצון כמו חומצה chlorogenic הם חשבו גם נרחב יש סגולות אנטי אייג’ינג; באמת רב צדדי, טבעי פלא-תרופה!

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

מחקרים על תמצית קפה ירוק

המחקר האחרון זה מבוצע על-ידי אוניברסיטת סקרנטון, שפורסם בכתב העת של תסמונת מטבולית סוכרת, השמנת יתר, הראה כי המשתתפים משקל ניכר לאיבוד תוך לקיחת קפה ירוק לחלץ.

איפה לקנות תמצית קפה ירוק

תמצית קפה ירוק יש ריכוז גבוה מאוד של חומצה chlorogenic, אשר הוא הגורם במשקל. זכור – לא תמצא חומצה chlorogenic קפה רגיל, שכן תהליך קלייה נשברת אותו. אתה רק צריך להסתכל באינטרנט כדי למצוא מספר עצום של המלצות חיוביות, לשבח זו שעועית קטנה מיוחדת! למה לא לנסות גרין קפה לחלץ היום, מי יודע, בעוד כמה שבועות רק ייתכן כמה קילוגרמים בהיר!

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי


ם לכתבה “פולי קפה ירוק תמצית לירידה במשקל”

  • איפה קונים קפה ירוק

קשורים לכתבה “פולי קפה ירוק תמצית לירידה במשקל”