תוספי Resveratrol תופעות לוואי

Resveratrol היא תוספת בריאות אשר צברה פופולריות אדירה ברחבי העולם לאורך השנים האחרונות. רוב האנשים מודעים שלו יתרונות בריאותיים, שילבו ויטמין זה בדיאטה היומית שלהם, אבל מה שהם לא יודעים הם תופעות לוואי שונים המשויכים אליו.

בדיוק כמו כל תרופה או תוסף, תוספי resveratrol יש גם כמה תופעות לוואי פוטנציאליות, אשר לא ניתן מעיניהם. מכאן, במאמר זה שנדון בפירוט תוספי resveratrol תופעות הלוואי, אך לפני שמאפשרים לנו רעיון קצר אודות יתרונות בריאות נפוצות.

תוספי Resveratrol יתרונות בריאותיים

Resveratrol היא תרכובת הנמצאים באופן טבעי פריטי המעטפת של ענבים אדומים ופירות עור כהה אחרים כגון רימונים, אוכמניות, חמוציות, הוא אחד המרכיבים הממשלה של יין אדום. זהו אנזים אבקת גבוהה בעלת אנטי אייג’ינג, נוגדות חמצון, אנטי-דלקתי מאפייני להורדת כולסטרול, מה שהופך אותו הכרחית תוספת כל משטר בריאות.

  • התוספת עוזר הסיבולת ובניית הגברת רמות האנרגיה.
  • היא מגבירה את הריכוז או היכולת להתמקד באותו זמן גם משרה בהירות מנטלית ושינה טובה יותר.
  • תוספת Resveratrol מפחית את הסיכונים של מחלות לב על-ידי בהורדת הכולסטרול הרע, כלומר ה-LDL, הכולסטרול הטוב, HDL כלומר הגדלת.
  • התוספת נמצאות גם אנטי-מאפייני סרטן, ומכאן הוא מעכב צמיחת סרטן קיים או תאים סרטניים שולט הצמיחה של חדשים.
  • תוספת Resveratrol היא מסייעת להאט את תהליך ההזדקנות, שכן יש את הכוח כדי שמערבבים את הגנים אשר מסייעת בשמירה על הנעורים.
  • מיץ Resveratrol מסייעת גם לרדת במשקל היא מפחית התיאבון והיא מעוררת את השומן לאחסון הגנים.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי

תוספי Resveratrol תופעות לוואי

לאחר הידיעה הטבות אלה, רוב אתה חייב תוהה אם תוספת resveratrol באמת יש תופעות לוואי או לא. אבל כמו שני הצדדים של המטבע, התוספת גם היא בעלת תופעות לוואי מסוימות, למרות תופעות הלוואי של רזברטרול אנקדוטיות, כלומר הם מבוססים יותר על חשבונות אישיים מאשר על מחקרים רפואיים.

עם זאת אם אתה נתקל או מתכננים לקחת תוספי resveratrol, זה חיוני לדעת על חוות דעת של רזברטרול ועל תופעות לוואי. מכאן, להוציא את תופעות הלוואי של תוספי resveratrol כדלקמן.

נדודי שינה וחרדה: צרכנים resveratrol רבים דיווחו בימים הראשוני של צריכת שהם חווים תחושה של חרדה, התקפי של נדודי שינה, אשר בדרך כלל באים והולכים במרווחים תכופים של זמן.

עקצוצים בידיים וברגליים: חוסר תחושה או עקצוץ בידיים וברגליים בעיקר קורה כאשר התוספת לא נלקח בקביעות, כי גם לתקופה קצרה של זמן. עם זאת, לאחר כמה ימים של צריכת רגיל התנאי להתפוגג.

דלקת מפרקים וכאב משותף: תנאים אלה בדרך כלל לנצח אם האדם מקבל מינונים גבוהים של רזברטרול. משתמשים מסוימים פיתחו גם קופצים אכילס, כואבת, לעתים קרובות מתישה דלקת גיד אכילס (חוט העקב). עם זאת, אלה תופעות לוואי חולפות כמו במינון של רזברטרול תוספת מוקטן.

שלשול ו Cramping: תופעת הלוואי הבא אשר כבר הבחין במשתמשים רבים של תוספת resveratrol היא שלשול או התכווצויות הקיבה. זה קורה בעיקר אם מוצרים המכילים את התוספת הם באיכות ירודה או נמוך או להכיל כמות גדולה מדי של emodin.

תופעות לוואי אחרות: עלייה בלחץ הדם, רגישות לכיוון טמפרטורה, דפיקות לב, שתן דהוי, וכו הם חלק resveratrol שדווחה תוספת תופעות לוואי אחרות.

למרות כל תופעות לוואי אלו יש הוכחות רפואיות לחלוטין מבוססים על חשבונות אישיים, כדי להתגבר על אותם מומלץ כי לא יעלה את המינון המומלץ, לפני לוקח להם להתייעץ הבריאות לספק במיוחד, אם הינך בהריון, הנקה או מנסה להרות.

כמו כן, אם אתה סובל מבעיה בריאותית כלשהי, התייעץ עם הרופא שלך כמו תוספי resveratrol יכול לגרום לתגובות בלתי צפויות כאשר נלקח עם אחרים טיפול תרופתי.

לחץ כאן לרכישת Resveratrol מהאתר הרשמי


ם לכתבה “תוספי Resveratrol תופעות לוואי”

  • רזברטרול תופעות לוואי
  • resveratrol
  • רזברטרול
  • רזברטרול תופיות לוואי

קשורים לכתבה “תוספי Resveratrol תופעות לוואי”