Ahududu Ketonlar Değerlendirme – Dr Oz Tarafından Mucize Yağ Yakıcı

Kadar son zamanlarda, çok az insan hiç ketonlar ahududu, çilek kendi kendine özgü koku vermek Aromatik bileşikler duymuştu. Bugün, sorun tutmak kapsül sağlık gıda mağazaları var veya raflarında malzeme bırakır. Neredeyse bir gecede, bir karanlık bitki bileşik next big thing kilo kaybı oldu- ve tüm o took birkaç kelime Dr Oz.

Bir Şubat bölüm Dr Oz Show, Mehmet öz, izleyiciler Ahududu ketonlar, yağ yakmak için bir şişe 1 numaralı Mucizesi olduğunu söyledi. Bir kez oz bir şey bir mucize çağırır, o karanlık kalır değil uzun.

Ahududu keton artı almak için burayı tıklayın

Bu Ahududu Asya çalışmaları bir avuç öneriyor ketonlar — kimyasal kapsaisin, Şili biber Bileşik ısı benzer — yağ, özellikle karaciğerde kurar yağ yakmak yardımcı. Etkileyici rapor avantajları: düşük kolesterol, insülin ve, evet duyarlılık arttı, kilo kaybı.

Ama bütün bu çalışmalar, ciddi bir eksiklik vardı: onlar kemirgenler veya test tüpleri hücrelerde yer, insanlar değil. Ve bir anlaşma kırıcı olduğunu, Melinda Manore, Corvallis Oregon Eyalet Üniversitesi beslenme profesörü diyor. O gerçek dünyada başarmak laboratuvar kemirgen umut verici bakmak ağırlık kaybı takviyeleri çok başarısız notları. Bazı kanıtlar çalışır kadar ben bu ürünü tavsiye etmem, diyor.

Kendi başına bir Ahududu keton ürün geliştiriyor, çeşitli bitki karışımları zayıflama potansiyeli gördü ek şirket. Bu umut verici görünüyor, ama sözünü doğrulamak için klinik ihtiyacınız, diyor.

Çin’den 2012 çalışma Ahududu ketonlar birçok sağlık yararları olduğunu buldu — de dahil olmak üzere geliştirilmiş insülin duyarlılığı ve karaciğerde yağ düşük-yüksek yağlı diyet beslenen Sıçanlarda. Anton, resveratrol, bu popüler bir ek madde olmadan önce ilk kalp-sağlıklı yararları hayvanlarda gösterdi bir bitki bileşik erken çalışmaları gibi sonuçlarını karşılaştırır. Daha sonraki araştırmalar bu çok insan gönül yardımcı öneririz.

Diyet sadece yağ azaltmak, ancak ürün için nefis bir koku da ödünç Ahududu özleri gelen hazırlanır. Bir parfüm enzim başka bir şey olmak için öncelikle Bilindiği gibi tartışmalar ve şüpheler uyandırdı. Çoğu insan bu ağırlık kaybetme ürünleri ile ortak olmadı. Ancak, Dr Oz, onun olağanüstü popüler tv dizisi iddia ettiği gibi ürün harika sonuçlar gösterir. Acai çilek ve yeşil çay öfke, öfke içinde belgili tanımlık çarşı bu yeni Ahududu keton ek yeniledi.


Arar “Ahududu Ketonlar Değerlendirme – Dr Oz Tarafından Mucize Yağ Yakıcı”

  • sisedeki mucizevi yag yakici
  • dr mehmet mucize yağ yakıcı
  • sisedeki mucizevi yag yakici dr oz
  • mehmet öz mucize yağ yakıcı
  • mehmet öz yağ yakıcı böğ
  • mucize yağ yakıcı
  • YAĞ ERİTİCİ DR ÖZ
  • yağ yakıcı ahududu keton
  • yağ yakıcı mucizevi ürün

İlgili Makaleler “Ahududu Ketonlar Değerlendirme – Dr Oz Tarafından Mucize Yağ Yakıcı”