Resveratrol Sula

Šeit mēs dodam jums daži no ieguvumiem no resveratrol vīnogu sulu, turklāt daži tās blakusparādības. Resveratrol ir pretmikrobu viela atrodama ādas vīnogas un citus augļus, piemēram, zemesrieksti, zīdkoka ogas, Lilija, egles un eikalipta, kas palīdz cīnīties pret sēnīšu infekcijām šīs sugas.

Pat tad, ja viela atrodas visi šie augļi un ziedi, tas ir tikai sarkanās vīnogas, resveratrol atrodami lieliem preču daudzumiem. Jau ilgu laiku tagad, resveratrol tika izmantots kā zāles, kas var traucēt saistībā ar aknu, sirds un asinsvadu slimībām.

Pēdējo pāris gadu desmitu laikā ir palielinājusies interese par resveratrol un pētījumu gaitā ir konstatēts, ka ir bagāts phytoestrogen, pretvēža un antioksidanta īpašības. Šie izdevīga īpašību dēļ tā ir kļuvusi par vienu no visvairāk pieprasītie pārtikas vielām un kā tādi ir vairāki ražotāji, kas ražo resveratrol sulu iegūst no vīnogām. Jūs varat atrast resveratrol vīnogu sula jebkurā lielveikalā apvidū, vai pat tiešsaistē. Ja jūs iegādājaties internetā, pārliecinieties, vai tās autentiskums, vai arī jums var veikti ride.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Resveratrol vīnogu sula

Gan resveratrol augsti koncentrētu ādas sarkanās vīnogas, tas arī konstatēts sēklas, stiebri, saknes un vīnogulājiem. Tas tiek ražots aizstāvēt augu slimības, ko izraisa baktērijas un sēnītes un šā iemesla dēļ tām vīnogām, kurš ir kļuvis vēsāks climes tiek konstatēts, ka ir bagātas ar šo maisījumu. Tas dod jums antioksidanta īpašības sarkanvīna sans ir alkohols. Turklāt pētījumi ir konstatēts, ka sula ir līdzīgi, kad seko stingras diētas plānu ietekmi. Patērē resveratrol sulu nozīmē, ka jūs patērē mazāk kalorijas, kas savukārt ir kontroles vielmaiņu un palīdz samazināt svaru.

Resveratrol sulas priekšrocības

Resveratrol ieguvumi veselības jomā ietver samazināšanas iespējas koronārās sirds slimības, un tas ir tāpēc, ka tā antioksidanta īpašības. Pat tad, ja citu antioksidantu pārtikas kā bagāta ar vitamīnu C un E, ir teikts, ka daudzumu antioksidantu šīs sulas ir augstāka lipofīlas un hydrophilic īpašības klātbūtnes dēļ. Ir pētījumi, kas liecina resveratrol sulu ietekme progresēšanu un vēzis veicināšana. Tas ir konstatēts, ka tā antioksidanta īpašības, ierobežo un kavē vēža šūnu augšanu.

Turklāt pētījumi arī rāda, ka tas ierobežo brīvo radikāļu veidošanos. Turklāt testi ir parādījuši, tas novērš veidošanos fermenti, kas veicinātu audzēja šūnu augšanu. Tika konstatēts, ka tas novērš vairāku fermentu kā lipoxygenase un ciklooksigenāzes ražošanas. Kad ievainots jebkurā ķermeņa daļā šos fermentus ražo pārpalikumu, kas savukārt inflames ķermeņa daļu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa

Resveratrol sulu blakusparādības

Resveratrol sulu nav pierādījusi radīt jebkuras nevēlamas blakusparādības. Tomēr ir atskaites, kas patērē pārsniedz šīs sulas var palielināt jūsu jutību pret temperatūras svārstībām. Turklāt ir daži cilvēki, kas ir ziņojušas par pinnes palielināšanās. Turklāt tāpat kā citas diētas papildinājums, ir reizes, kad avots arī nav minēts, tāpēc jums ir nepieciešams, lai apzinātos šādu produktu.

Līdz šim FDA ir vēl nav apstiprināti resveratrol sulas, kā droši papildināt, jo nav neapgāžamu pierādījumu izdevīga rekvizītiem. Pētījumos ar žurkām ir parādījuši, ka, ja šīs sulas ir veikusi lielu devu ir vieglas estrogēnu darbību sieviešu dzimuma dzīvnieku, kas var kaitēt, ja pieņem sievietes ar nosacījumiem, kas estrogēnu jutīgas pieaugumu.

Tātad, īsāk sakot, resveratrol sulu nav kaitīgs, ja mazās devās. Tomēr, ja jūsu ķermeņa nevar pierast pie tā, ir veidi, kā ķermeņa jums pateiks. Un, ja jūs atradīsiet kaut ko nepareizi, iegūt kontaktus ar veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju tā, ka varat saņemt ekspertu palīdzību.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Resveratrol no oficiālā mājas lapa


meklē “Resveratrol Sula”


Saistītie raksti par “Resveratrol Sula”