Resveratrol Sultys

Čia mes suteikiame jums kai naudos resveratrol vynuogių sulčių, be to, kai jo šalutinis poveikis. Resveratrol yra antimikrobinis medžiaga randama vynuoges ir kitus vaisius kaip žemės riešutų, šilkuogės, lelija, eglės, eukalipto, padedantys kovoti grybelinė infekcija, šių rūšių odos.

Nors medžiaga yra randama visų šių vaisių ir gėlių, tai tik iš raudonųjų vynuogių kad resveratrol yra rasti didelį kiekį. Ilgą laiką dabar, resveratrol buvo naudojamas kaip vaistas, kuris gali padėti išvengti sveikatos sutrikimų, susijusių su kepenų, širdies ir kraujagyslių.

Per pastaruosius porą dešimtmečių, išaugo susidomėjimas resveratrol ir mokslinių tyrimų per metus nustatė, kad jis yra turtingas phytoestrogenas, vėžio ir antioksidanto savybių. Dėl šių naudingų savybių, ji tapo viena iš labiausiai ieškoma po maisto medžiagų, ir kaip toks yra keli gamintojai, kurie gamina resveratrol sulčių, išspaudžiant iš vynuogių. Galite rasti resveratrol vynuogių sultis bet kuriuo iš prekybos centrų jūsų vietovėje, arba net internete. Jei jūs perkate jį internete, įsitikinkite, kad jo autentiškumą, arba kita jums gali būti imtasi ride.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Resveratrol vynuogių sulčių

Nors resveratrol yra labai koncentruota odoje, raudonųjų vynuogių, taip pat nustatyta sėklos, stiebai, šaknis ir vynuogynų. Jis gaminamas ginti augalo nuo ligų, kurias sukelia bakterijos ir grybai, ir dėl šios priežasties šių vynuogių, kurie auginami iš aušintuvo climes yra nustatyta, kad daug šio junginio. Ji suteikia jums visas raudonas vynas be tai alkoholio antioksidacinėmis savybėmis. Be to, tyrimai parodė, kad sultys turi poveikis panašus į kai jūs laikytis griežtos dietos plano. Vartoja resveratrol sulčių reiškia, kad jums suvartoja mažiau kalorijų, kuris savo ruožtu yra kontrolės medžiagų apykaitą ir padės jums sumažinti svorį.

Resveratrol Sultys privalumai

Resveratrol sveikatai teikiama nauda apima sumažinti koronarinės širdies ligos tikimybė ir dėl savo antioksidacinių savybių. Nors kiti Antioksidantai kaip maisto produktų daug vitamino C ir E, jis sakė, kad šių sulčių antioksidantų kiekį yra didesnis dėl lipofilines ir Hidrofolinis savybių. Yra tyrimus, kurie parodė resveratrol sulčių poveikį skatinimo vėžio ir progresavimą. Ji buvo nustatyta, kad antioksidanto savybių, riboja ir užkerta kelią vėžio ląstelių augimą.

Be to, tyrimai taip pat parodė, kad jis apriboja laisvųjų radikalų susidarymo. Be to, tyrimai parodė, kad tai neleidžia susidaryti fermentų, kurie skatina vėžinių ląstelių augimą. Buvo nustatyta, kad jis neleidžia pateikti keletą fermentų kaip lipoxygenase ir cyclooxygenase. Visais atvejais, kai bet kuri kūno dalis yra sužeisti šie fermentai yra gaminami perteklius, kuris savo ruožtu kurstė kūno dalis.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė

Resveratrol sulčių šalutinis poveikis

Resveratrol sulčių neįrodė, kad sukelti neigiamą šalutinį poveikį. Tačiau, yra pranešimų, kad vartoja perteklius šių sulčių gali padidinti jūsų jautrumas temperatūros svyravimams. Be to, yra keletas žmonių, kurie pranešė apie spuogai padidėjimas. Be to, kaip kitų mitybos papildas, yra kartų kai šaltinis gerai neminimas, todėl jums reikia žinoti apie tokių produktų.

Iki šiol FDA dar nepatvirtino resveratrol sultys kaip saugiai papildyti kaip nebuvo jokių įrodymų dėl jos naudingų savybių. Tyrimai su žiurkėmis parodė, kad jei šiomis sultimis didelės dozės yra lengvas pateles, kurios gali būti žalingas jei priima moterys su sąlygomis, kurios yra estrogenų jautrus estrogeninio aktyvumo padidėjimas.

Taigi, visi visi, resveratrol sultys nėra žalingas jeigu mažomis dozėmis. Tačiau, jei jūsų kūnas negali priprasti prie jo, yra būdų, kad jūsų kūnas pasakys. Ir jei jums rasti nieko blogo, užmegzti ryšį su sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, kad jūs galite gauti kvalifikuotą pagalbą.

Spauskite čia Norėdami pirkti Resveratrol iš oficiali svetainė


ieško “Resveratrol Sultys”

  • hidrofolinis
  • resveratrol yra

Susiję straipsniai dėl “Resveratrol Sultys”