Resveratrooli Mahla

Siin anname teile mõned eelised, resveratrol viinamarja mahla peale osa selle kõrvalmõjud. Resveratrol on antimikroobse aine leitud naha viinamarju ja muid puuvilju, nagu pähklid, mooruspuumarjad, lily, kuusk ja eukalüpti, mis aitavad võidelda seeninfektsioonide vaktsineerinud.

Isegi juhul, kui aine on leidnud kõik need puuviljad ja lilled, see on ainult punased viinamarjad et resveratrol on leitud suurtes kogustes. Pikka aega nüüd, resveratrol on kasutatud on ravim, mis võib takistada seotud maksa-, südame- ja veresoonte haigusi.

Viimase paari aastakümne jooksul, on suurendanud huvi resveratrooli ja uuringud aastatel on leidnud, et ta on rikas phytoestrogen, vähivastane ja antioksüdandi omadused. Need kasulikud omadused, kuna see on muutunud üheks kõige ihalda toiduainetele, ning sellisena on mitmed tootjad, kes toodavad viinamarjadest resveratrooli mahlast. Võite leida resveratrooli viinamarjamahla üheski supermarketis oma paikkonnas või isegi online. Kui sa osta seda võrgus, veenduge, et oma autentsust, või muidu võib võtta sõitma.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Resveratrooli viinamarja mahla

Resveratrol on koondunud nahale punased viinamarjad, kuigi on leitud ka seemned, varred, juured ja viinapuude. See on valmistatud taimsete, bakterite ja seente põhjustatud haigused kaitsta, ja kuna sel põhjusel nende viinamarju, mis on kasvatatud jahedam climes leitakse, et olla rikas see ühend. See annab teile kõik antioksüdandi omadused punast veini sans see alkoholi. Pealegi, uuringud on leidnud, et mahl on samasugune kui te järgite range dieedi kava mõju. Tarbivad resveratrooli mahla tähendab tarbivad vähem kaloreid, mis omakorda on kontrolli ainevahetust ja aitab vähendada kehakaalu.

Resveratrooli Juice kasu

Resveratrooli kasu tervisele sisaldab vähendamise võimalusi südame isheemiatõbi ja see on tänu oma antioksüdandi omadused. Kuigi teised antioksüdandid nagu toidu rikas vitamiin C ja E, on öeldud, et antioksüdantide sisaldus selle mahla kogused on suurem lipofiilsete ja Hüdrofiilne omaduste olemasolu. On uuringuid, mis on programmi mõju resveratrooli mahla progressiooni ja edendamine vähk. See on leitud, et oma antioksüdandi omadused, piirab ja takistab vähirakkude kasvu.

Pealegi, uuringud on samuti näidanud, et see piirab vabade radikaalide teket. Lisaks katsed on näidanud, et see takistab teket ensüüme, mis soodustavad kasvu kasvaja rakud. On leitud, et see takistab mitmete ensüümide nagu lipoksügenaasi ja cyclooxygenase. Kui mis tahes osa on kahjustatud need ensüümid on toodetud ülejääki, mis omakorda teeb keha osa.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Resveratrol mahla kõrvaltoimed

Resveratrooli mahl on näidanud, et põhjustada kahjulikke kõrvaltoimeid. Siiski on aruanded, et tarbivad liigne selle mahla võivad suurendada oma tundlikkust temperatuuri kõikumine. Lisaks on mõned inimesed, kes on teatanud suurenemist akne. Lisaks nagu muid dieedi täiendamiseks, on aegu kui allikas ei ole ka nimetatud, nii et teil on vaja teada nende toodete.

Kuni kuupäeva FDA ei ole veel kinnitanud resveratrooli mahla ohutu täiendus ei ole ühtegi vaieldamatut tõendit oma kasulikud omadused. Rotid uuringud on näidanud, et kui selle mahl on võetud suurtes annustes on kerge tõus östrogeenseid aktiivsus naistel, mis võib olla kahjulik, kui võtta naiste tingimused, mis on östrogeeni tundlik.

Niisiis, kõik resveratrooli mahla ei ole kahjulik, kui võtta väikestes annustes. Siiski, kui keha pole harjunud, on võimalusi, et teie keha ütleb sulle. Ja kui sa leiad midagi valesti, saada ühendust tervishoiuteenuse osutaja, nii et saad asjatundlikku abi.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg


Otsib “Resveratrooli Mahla”


Seotud artiklid selle “Resveratrooli Mahla”