Resveratrooli Toidulisandeid Kõrvaltoimed

Resveratrol on tervise täiendada, mis on saavutanud tohutu populaarsuse kogu maailmas viimase paari aasta jooksul. Enamik inimesi on teadlikud oma kasu tervisele ja lisanud selle oma päevase toidukoguse, kuid nad ei tea, on erinevaid kõrvaltoimeid seostatakse seda vitamiini.

Just nagu mingeid muid ravimeid või täiendada, resveratrooli toidulisandeid on võimalikke kõrvaltoimeid, mida ei saa märkamatult. Seega, käesolevas artiklis me arutada üksikasjalikult ning resveratrooli toidulisandeid kõrvaltoimeid, kuid enne andke meile on lühike aimu selle ühise kasu tervisele.

Resveratrooli toidulisandeid kasu tervisele

Resveratrooli on ühend leiti loomulikult nahad punased viinamarjad ja muu tume nahk puuviljad nagu Granaatõunad, mustikad ja Jõhvikad, ja on üks peamine koostisosa punast veini. See on kõrge pulbristatud ensüümi, mis on anti-aging, antioksüdant, põletikuvastane ja kolesterooli omakorda omadused, mis muudab selle mis tahes korra oluline lisaks.

  • Täiendada aitab hoone vastupidavust ja suurendada energia taset.
  • See suurendab kontsentratsiooni või võime fookust ja samal ajal ka indutseerib vaimse selguse ja parema une.
  • Resveratrooli täiendus vähendab halba kolesterooli, st LDL ja suurendab hea kolesterooli ehk HDL südamehaigused.
  • Täiendada ka omab anti vähi omadused, seega see pärsib kasvu või olemasolevate vähk kasvaja rakkude ja kontrollib uusi majanduskasvu.
  • Resveratrooli täiendus on kasulik aeglustades vananemisprotsessi, nagu see on power äratada geenid, mis aitab säilitada nooruslikkus.
  • Resveratrooli mahl aitab kaotada kaalu, sest see vähendab isu ning stimuleerib rasva ladustamiseks geenid.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg

Resveratrooli toidulisandeid kõrvaltoimed

Pärast Teades neid hüvitisi, enamik sa pead olema mõtlesin kas resveratrooli täiendus tõesti ei kõrvaltoimeid või mitte. Kuid nagu mündi kaks külge ning täiendada ka omab mõningaid kõrvaltoimeid, kuigi resveratrooli kõrvaltoimed on anekdootlikke, st nad põhinevad rohkem isikliku konto Meditsiinilised uuringud kui.

Aga kui olete võttes või kavatseb võtta resveratrooli toidulisandeid, on oluline teile teada resveratrooli kommentaare ja kõrvaltoimeid. Seega vaadake allpool esitatud resveratrooli toidulisandeid kõrvaltoimed.

Unetus ja ärevus: Paljud resveratrooli tarbijad on teatanud, et nad kogevad esialgse paari päeva jooksul tarbimise ärevus tunne ja bouts unetus, mis tavaliselt tulevad ja lähevad sageli järel aeg.

Surin kätes ja jalgades: Puudumise tunne või Surin kätes ja jalgades peamiselt juhtub kui lisaraha ei võeta regulaarselt, et liiga lühikese aja jooksul. Regulaarne tarbimine mõne päeva möödudes kaovad tingimus.

Artriit ja liigesevalu: need tingimused tavaliselt valdavaks, kui isik võtab suurtes annustes resveratrooli. Mõned kasutajad on ka arenenud Achilleuse kõõlusepõletik, valus ja tihti kurnav põletik Achilleuse kõõlus (kand juhtmest). Kuid need kahjulikud mõjud kaovad resveratrooli täiendus annust vähendada.

Kõhulahtisus ja Cramping: järgmise kõrvaltoime, mis on olnud märgata palju resveratrooli täiendus kasutajad on kõhulahtisus või mao krambid. See juhtub peamiselt siis, kui tooted, mis sisaldavad täiendada on halb või madala kvaliteediga või sisaldab liiga palju emodin.

Muud kõrvaltoimed: vererõhu tõusu, tundlikkuse suunas temperatuuri, südame kloppimine, värvitud uriin jne on mõned muud teatatud resveratrooli täiendus kõrvaltoimeid.

Kuigi kõik need kõrvaltoimed ei ole meditsiinilisi tõendeid ning täiesti põhineb isiklikke kontosid, nende ületamiseks on soovitatav ei tohiks ületada selle soovitatavas koguses ja enne neid arstiga on eriti, kui te olete rase, põetamine või proovite rasestuda.

Samuti, kui te põete mõnda tervise probleemi, konsulteerige oma arstiga kui resveratrooli toidulisandeid võib põhjustada ettearvamatuid reaktsioone, kui võtta koos teiste ettenähtud ravimeid.

Vajuta siia, et osta resveratrooli, ametlik kodulehekülg


Otsib “Resveratrooli Toidulisandeid Kõrvaltoimed”


Seotud artiklid selle “Resveratrooli Toidulisandeid Kõrvaltoimed”