Rohelised Kohvioad Ekstrakti – Dr Oz Soovitab Kaalulangus

See on kusjuures kuulutati revolutsiooniline uus kaalulangus toode, mida saab deformeerida naela ilma dieedi või treeningprogrammi.

Kuigi see selgelt kõlab liiga hea et olla tõsi, rohelised kohvioad ekstrakt on all off riiulid looduslik toit kauplustes ja on suur nõudlus online.

See on top müüjate kohe, ütles Stacey-Anne Bistak, kes töötab noa loodusliku toidu Torontos. Meil on olnud ühtlane, käivitage see.

See ei ole kokkusattumus, rohelised kohvioad ekstrakti paisus populaarsust pärast mainiti Dr Oz show. Septembris, pärast ülesanne kriitikute kutsudes rohelised kohvioad ekstrakti ime toode, Dr. Mehmet Oz läbi oma eksperimendi täiendamiseks. Kasutades 100 naissoost vabatahtlikega, Oz ütles, et ta leidis, et naised, kes võtsid ekstrakti kaotanud keskmiselt kaks naela kahe nädala jooksul. Naised, kes võtsid platseebo kaotanud ühe naela keskmiselt nende kahe nädala jooksul.

Veendunud? Lihtsalt võib-olla soovite reserveerida kohtuotsus.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Mis on rohelised kohvioad?

Rohelised kohvioad on lihtsalt oad, mis ei ole röstitud. Rohelised kohvioad sisaldab chlorogenic hapet, mis pooldajad ütlevad, et aeglustab glükoosi vabastamist kehasse pärast sööki, edendades seeläbi kaalulangus. Kui on Röstitud kohvioad, enamik chlorogenic hape on kadunud. Väljavõtte teinud chlorogenic happega, teisendatakse kapsli kujul enne tarbijatele müüdud. Ja see ei tule odavad. Ühe kuu jooksul pakkumise võib maksta $20 kuni $30.

Nõuded rohelised kohvioad

Lihtsalt kirjuta rohelised kohvioad väljavõte Interneti-otsingu ja sa saad ujutatakse firmad reklaami oma võime teid aidata kaotada kaalu. Vaatama veidi lähemale ja te näete, et paljud nende alade viide ühe konkreetse uuringu varundada oma väiteid. Avaldatud ajakirjas Diabetes, Metaboolne sündroom ja Rasvumine, et uuring viidi läbi kaheksa meest ja kaheksa naist. Nad iga anti suure annuse ja väikese annusega rohelised kohvioad ekstrakti, samuti platseebot, kolm eraldi kuue nädala pikkune katsetes. Osalejad olid soovitatakse tarbida sama palju kaloreid päevas eksperimendi käigus.

Pärast 22 nädalat või umbes viis kuud, teadlased leidsid, et keskmiselt osalejaid kaotanud rohkem kui 17 naela.

See on sellega seotud olulisi kaalulangus vastavalt Dr Joe Vinson, keemia ülikooli Scranton Pennsylvania õppetooli professor ja plii Autor uuring.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Uuring rohelise kohvioad

Kuigi uuring on laialt viidatud rohelised kohvioad Väljavõte töötab tõendina, toitumine ja ülekaalulisus eksperdid on asjaomaste tulemuste kehtivuse üle. Nad esile mitmed probleemid uuring, eelkõige asjaolu on veider, ebatavaline disain ja et tegemist väga vähesed inimesed.

Nad juhivad tähelepanu ka nimetatud uuringus osalejate kaalust platseebo faasis uuringu, mis näitavad rohelised kohvioad ekstrakti ei vastuta oma kaalulangus. Näiteks, osavõtjad on tunda soodustada Laihduttaa, sest nende kaal ja toitumine oli jälgida, sest uuringu käigus.

Selgelt ei ole midagi maagilist, midagi, ütles dr Arya Sharma, professor meditsiini ja Rasvumine teadus-ja Alberta ülikooli juhtimise õppetool.

Kuid isegi siis, kui sa ikka tahad uskuda uuringu tulemustest, leiavad, et ta ütleb, et inimesed võivad kaotada märkimisväärse summa massist muutmata oma kalorite tarbimist või kehalise aktiivsuse taset. See on võimatu.

Tavaliselt siis, kui uuringute murda füüsiline seaduste universumi, seal on tavaliselt midagi valesti uuring, ise, ütles dr Yoni Freedhoff, meditsiini direktor Ottawa Bariatric Medical Institute, kes kirjutab kaalukas küsimustes, populaarne blogi toitumise küsimustes.

All joonealused märkused uuring, autorite tähele, et neil ei teki huvide konflikti selles töös. Mis ei ütle kogu lugu. Kuigi Vinson on järjestatud nagu uuringu juhtiv autor, ta tegelikult ei tee ühtegi teadus. Uuring viidi läbi India. Vinson uurinud andmeid ja kirjutas raamatu uuring.

Kuigi Vinson märgib, et uuringus kasutatud rohelised kohvioad ekstrakti esitati rakendatud toiduainetega Teaduste Inc, äriühing, Texas, ta ei maininud, et ka maksti talle kirjutada uuring.

Kui küsiti selle võimalikku huvide konflikti, Vinson ütles, et ta ei saada rahaliselt, kui ettevõte müüb toodet palju ja et ajakirja ei nõua teda avaldama suhet.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Aga avalikustamist puudumine on tõsine, sest see võib olla eksitav, need, kes seda lugeda, Sharma ütles.


Otsib “Rohelised Kohvioad Ekstrakti – Dr Oz Soovitab Kaalulangus”

  • dr oz

Seotud artiklid selle “Rohelised Kohvioad Ekstrakti – Dr Oz Soovitab Kaalulangus”