Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus

Me kõik tahame kaalulangus lahendus mis tõesti toimib, ei oleks me? Kuigi tervislikult toituma ja teostamisel on alati soovitatav ja kiireim viis saada meie kaalulangus teele, oleks tore on veidi ekstra abikäsi heita mõned rohkem naela.

Noh, nüüd ta otsib nii, nagu see võiks tegelikult olla reaalsuseks! Uuringud näitavad üha enam rohelised kohvioad ekstrakti võib märkimisväärselt rasva põletamine ning on järjekindel, püsiv kaalulangus!

Mis on rohelise kohvi ekstrakti?

Rohelise kohvi ekstrakti on väljavõte saadud kohvioad, mis on töötlemata; lihtsalt, kuidas nad kasvavad taime kohta ja mida nad lõikuse. Kohvioad, et me oleme tuttavad on röstitud keerates neid alates nende looduslik roheline värvus tume pruun.

Põhjus, miks rohelise kohvi ekstrakti peetakse eriti kasulik on see, et oma keemilise make-up ei ole muutnud kuidagi toiduvalmistamise protsessi ja nii tervist edendavate tegurid on loobunud ja võib olla suurim mõju!

Võttes rohelise kohvi ekstrakti on väga erinevad, et juua tass kohvi; Esiteks, ekstrakt on palju madalam kofeiini, nii et ärge muretsege, et see võib mõjutada oma närve. Tass kohvi võib sisaldada kuni 100mg kofeiini, rohelise kohvi ekstrakti ainult on umbes 20mgs.

Ja kuna see on küpsetamiseks protsess, mis annab kohvi on iseloomuliku maitsega, rohelise kohvi ekstrakti ei olnud see üldse seal kas! Selle asemel roheline kohvi on maitse ja mõru maitsega kerge, kuid kui see on tehtud arvesse kapslid, see jõuab on peaaegu maitsetu.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelise kohvi ekstrakti abi kehakaalu kaotus abina

Uuringud on näidanud, et rohelise kohvi ekstrakti sisaldab chlorogenic hapet, mis on võimas antioksüdant.

Chlorogenic hape toimib aeglustub ja vähendada glükoosi imendumist vereringesse; See tähendab, et ka aeglustunud insuliini vabanemist; Insuliin on hormoon vastutab meie veresuhkru taset kontrollida.

Kui glükoosi on sulandunud meie vereringesse, vabaneb insuliini joonistus välja vere glükoosi ja räägib keha rasva ladustamiseks teisendada. Niisiis, meie vere suhkur kontrolli all hoides rasva tootmine on aeglustunud. See on omakorda Küsi meie maksa metaboliseerida rasva, mis keha kütusena kasutamiseks on juba olemas.

Rohelise kohvi ekstrakti on tervisele kasulik

See kindlasti ei! Rohelise kohvi ekstrakti on ka võimalik alandada meie vererõhk! See uuesti, on arvatavasti alla see sisaldab chlorogenic acid. Varajane uuringud näitavad, et rohelise kohvi ekstrakti võib ühel päeval olla kasulik võitluses Alzheimeri tõve vastu. Antioksüdante nagu chlorogenic hape on ka laialdaselt mõelnud, et on anti vananemist omadused; tõeliselt mitmekülgne, looduslik ime-ravim!

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelise kohvi ekstrakti uuringud

See Viimane uuring ülikooli Scranton läbiviidud ja avaldatud väljaandes, suhkurtõbi, Metaboolne sündroom ja ülekaalulisus, näitas, et osalejad kadunud märkimisväärne kaal võttes rohelise kohvi ekstrakti.

Kust osta rohelise kohvi ekstrakti

Roheline kohvi ekstrakt on uskumatult kõrge kontsentratsioon chlorogenic hape, mis on kaalulangus tegur. Pea meeles – te ei leia chlorogenic happe regulaarselt kohvi, kuna küpsetamiseks protsess lagundab. Tuleb vaid otsida internetist leida tohutul hulgal positiivne iseloomustusi, kiites selle erilist vähe uba! Miks sa proovida rohelise kohvi ekstrakti tänaja kes teab, paar nädalat te võib lihtsalt olla paar kilo kergem!

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel


Otsib “Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus”

  • rohelised kohvioad

Seotud artiklid selle “Rohelised Kohvioad Ekstrakti Kaalulangus”