Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas – Dr Oz Rekomenduoja Svorio Netekimas

Tai yra tuomet kaip revoliucinį naują Lieknėjimo produktas, kuris gali išlydyti svarų be dietos ar mankšta.

Nors aiškiai skamba per daug gerai kad būtų tiesa, žalios kavos pupelių ekstraktas yra išvykimas lentynos natūralaus maisto parduotuvėse ir yra didelė paklausa internete.

Ji yra tarp geriausių pardavėjų dabar, sakė Stacey-Anne Bistak, kuris dirba Nojaus natūralių maisto produktų Toronte. Mes turėjo paleisti jį ima tolygiai švytėti.

Tai ne sutapimas, žalios kavos pupelių ekstraktas populiarumas išaugo po neminimos Dr Oz Show. Rugsėjį, po to nepagristai kritikų raginama žaliosios kavos pupelių ekstrakte produktą, Dr Mehmet Oz atlikti savo eksperimentą priedas. Naudojant 100 moterų savanorių, Oz sakė jis rado moterų, kurie buvo ekstrakto prarado du svarus vidutiniškai dvi savaites. Moterų, kurie buvo placebo prarado vidutiniškai vieno svaro sterlingų per tas dvi savaites.

Įsitikinęs? Jūs tik norėsite rezervuoti sprendimas.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Kas yra žaliosios kavos pupelių?

Žalios kavos pupelės yra tiesiog ne buvo skrudintų pupelių. Žalios kavos pupelės yra chlorogenic rūgšties, kuri šalininkai sako, sulėtina gliukozės išsiskyrimą į kūną po valgio, tokiu būdu skatinant svorio. Kai kavos pupelės yra skrudintų, dauguma chlorogenic rūgšties prarandama. Ekstraktas, pagamintas su chlorogenic rūgštimi, yra konvertuojamos į kapsulės formos prieš parduodami vartotojams. Ir tai nėra pigūs. Mėnesio tiekimo gali kainuoti nuo $20 iki $30.

Pretenzijų dėl žalios kavos pupelės

Tiesiog įveskite žaliosios kavos pupelių ekstrakte į interneto paieškos ir jums bus apsemta su įmonių reklama jos gebėjimas padėti jums sublogti. Atidžiau ir pamatysite, kad daugelis iš šių svetainių nuoroda vieno konkretaus tyrimo pagrysti savo reikalavimus. Kad aštuoni vyrai ir 8 moterys buvo atliktas tyrimas, leidinyje cukrinio diabeto, metabolinio sindromo ir nutukimo. Jie buvo duodama didelės dozės ir mažos dozės, žalios kavos pupelių ekstraktas, taip pat placebo, tris atskiras šešių savaičių trukmės eksperimentams. Dalyviai buvo skatinami vartoti panašų skaičių kalorijų kasdien eksperimento metu.

Po 22 savaičių, arba apie penkis mėnesius, mokslininkai nustatė, kad, vidutiniškai, dalyvių prarado daugiau nei 17 svarų.

Jis yra žymus svorio sumažėjimas susijęs su juo, pagal Dr Joe Vinson, chemija ne Scranton, Pennsylvania universiteto profesorius ir švino autorius tyrime.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Tyrimas dėl žalios kavos pupelės

Nors tyrimas yra plačiai minimas įrodymas, kad žalios kavos pupelių ekstraktas, mitybos ir nutukimo specialistai yra atitinkamų rezultatų galiojimo. Jie pabrėžti keletą problemų, susijusių su tyrimu, visų pirma tai yra keista, neįprastą dizainą ir kad jame dalyvavo labai nedaug žmonių.

Jos taip pat pažymi, kad tyrimo dalyviai prarastas svoris placebo etape tyrimo, kuri rodo, žalios kavos pupelių ekstraktas nebuvo atsakingas už jų svorio. Pvz., dalyviai gali turėti veltinio skatinamos plonas žemyn, nes jų svoris ir mityba buvo stebėti vykdant tyrimą.

Aiškiai nėra nieko stebuklingo apie tai, sakė Dr Arya Sharma, medicinos profesorius ir katedros nutukimo tyrimų ir valdymas ne University of Alberta.

Bet net jei jūs vis dar nori tikėti tyrimų rezultatų, mano, kad jis sako, kad žmonės gali prarasti daug svorio nepakeičiant jų suvartojamų kalorijų arba fizinį aktyvumą. Tai neįmanoma.

Paprastai, kai studijų pertrauka fizikos dėsniai visatos, paprastai yra kažkas negerai su tyrimo, sakė Dr Joni Freedhoff, medicinos direktorius Otava s Bariatric medicinos instituto, kuris rašo svarus klausimais, populiarūs Dienoraštis mitybos klausimais.

Pagal išnašas tyrimą, autoriai Atkreipkite dėmesį, kad jie turi interesų konflikto šiame darbe. Kad nėra papasakoti visą istoriją. Nors Vinson yra išvardytos kaip švino autorius tyrime, jis iš tikrųjų nepadarė jokių tyrimų. Tyrimas buvo atliktas Indijoje. Vinson išnagrinėjo duomenis ir parašė studijų knyga.

O Vinson pažymi, kad žalios kavos pupelių ekstraktas naudojamas tyrimo pateikė taikomas maisto Sciences Inc., Texas, bendrovė jis nepaminėjo, kad bendrovė taip pat mokėjo jam rašyti tyrimas.

Paklaustas apie šį galimą interesų konfliktą, Vinson sakė, kad jis nėra pelnas finansiškai jei įmonė parduoda daug produktu ir kad žurnalas nereikėjo jam atskleisti ryšį.

Spauskite čia Norėdami pirkti žalios kavos pupelės iš oficiali svetainė

Bet atskleidimo stoka yra rimtas, nes tai gali būti tiems, kurie jį perskaityti, Sharma sakė.


ieško “Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas – Dr Oz Rekomenduoja Svorio Netekimas”

  • Žaliosios kavos pupelių ekstraktas
  • dr oz zalios kavos
  • zaliosios kavos pupeliu ekstraktas kaip vartoti

Susiję straipsniai dėl “Žalios Kavos Pupelių Ekstraktas – Dr Oz Rekomenduoja Svorio Netekimas”