Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu Savietojama Dr Oz Iesaka Svara Zudums

Tas ir vēstīja kā revolucionāri jauns svara zudums produkts, kas var izkausēt mārciņu bez diētas vai uzdevumā.

Kaut gan skaidri tas izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība, zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir izlidošana plauktos dabas pārtikas veikalos un ir augsts pieprasījums tiešsaistē.

Tieši tagad, tas ir starp top pārdevējiem teica, Stacey-Anne Bistak, kas strādā pie Noasa dabas pārtikas Toronto. Mēs esam bija stabila palaist to.

Pārliecināts? Jūs vienkārši varētu vēlēties rezervēt spriedumu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Kas ir Green Coffee Bean

Zaļās kafijas pupiņas ir vienkārši tas nav Grauzdēti pupiņas. Zaļās kafijas pupiņas satur chlorogenic skābe, kura atbalstītāji teikt, palēnina atbrīvošanu no glikozes organismā pēc ēšanas, tādējādi veicinot svara zudums. Kad tiek grauzdētas kafijas pupiņas, lielākā daļa chlorogenic skābe tiek zaudēta. Ekstrakta, gatavotu chlorogenic skābi, tiek pārvērsts kapsulu veidā pirms tiek pārdots patērētājiem. Un tas nenāk lēti. Mēneša piegādes var izmaksāt no $20 un $30.

Pretenzijas par Green Coffee Bean

Vienkārši ierakstīt zaļo kafijas pupiņu ekstraktu interneta meklēšanas un jums tiks appludinātas ar uzņēmumiem reklāma tās spējas, lai palīdzētu jums zaudēt svaru. Izskatās mazliet tuvāk, un jūs redzēsiet, ka daudzas no šīm vietnēm atsauces vienu konkrētu pētījumu dublēt savus prasījumus. Šis pētījums publicēts žurnālā diabēta metabolisko sindromu un aptaukošanās, tika veikta astoņus citus vīrus un astoņas sievietes. Viņi katrs deva augstu devu un zemu devu zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kā arī par placebo, trīs atsevišķas sešu nedēļu ilgā eksperimentos. Dalībnieki tika aicināti patērē līdzīgu skaitu kalorijas katru dienu eksperimenta gaitā.

Pēc 22 nedēļas jeb apmēram piecus mēnešus, pētnieki atklāja, ka vidēji dalībniekiem zaudēja vairāk nekā 17 mārciņas.

Tas ir ievērojamu svara zudums, kas saistīts ar to, saskaņā ar Dr Joe Vinson, profesors ķīmijas pie universitātes Scranton Pennsylvania un svina autors pētījumā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Pētījums par Green Coffee Bean

Lai gan pētījumā plaši citēts kā pierādījums zaļo kafijas pupiņu ekstrakts darbojas, uztura un aptaukošanās eksperti ir attiecīgā pār rezultātu ticamība. Tās izcelt vairākas problēmas ar pētījumu, it īpaši fakts tas ir nepāra, neparastā dizains un ka tas ir iesaistīti ļoti maz cilvēku.

Viņi arī norāda, ka pētījuma dalībnieki zaudēto svaru pētījuma, kas ierosina zaļo kafijas pupiņu ekstraktu nebija atbildīgs par svara zaudēšanas posmā placebo grupā. Piemēram, dalībnieki var būt jūtama aicināti slim leju, jo to svaru un uzturs bija jāuzrauga kā daļu no pētījuma.

Skaidri nav nekas maģisks par to, teica Dr Arya Sharma, profesors medicīnā un aptaukošanās izpētes un Alberta universitātes vadības katedra.

Taču pat tad, ja jūs joprojām vēlaties ticēt pētījuma rezultātus, uzskata, ka tā saka, cilvēki var zaudēt ievērojamu svara, nemainot savu kaloriju patēriņš vai fiziskās aktivitātes līmeni. Tas ir neiespējami.

Parasti, kad studiju pārtraukuma fizisko likumu Visuma, parasti ir kaut kas nepareizi ar pētījums pats par sevi, teica Dr Yoni Freedhoff, medicīnas direktors Otavā ir Bariatric medicīnas institūts, kurš raksta smagnēju jautājumos, populārs blog uztura jautājumos.

Zem vērēm pētījumā, autori piezīmi, ka viņiem nav interešu konflikta šajā darbā. Tas nav pateikt visu stāstu. Gan Vinson uzskaitīti kā pētījuma vadošais autors, viņš faktiski nedarīja kādu pētījumu. Pētījums tika veikts Indijā. Vinson pārbaudījusi datus un uzrakstīja pētījumu papīra.

Kamēr Vinson atzīmē, ka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, kas izmantoti pētījumā esam piegādājuši lietotas pārtikas zinātnēs Inc, uzņēmums, kas atrodas Texas, viņš neminēja, uzņēmums arī jāmaksā viņam uzrakstīt pētījumu.

Jautāti par iespējamo interešu konfliktu, Vinson teica, ka viņš negūst finansiāli, ja uzņēmums pārdod daudz preces un žurnālu nebija vajadzīga viņu atklāt attiecības.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Bet trūkumu atklāšana ir nopietns, jo tas varētu būt maldinošs tiem, kas lasa to, Sharma teica.


meklē “Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu Savietojama Dr Oz Iesaka Svara Zudums”

  • svara zudums pētījumi
  • zaļo kafijas pupiņ ekstrakts
  • zalo pupinu ekstrakts kur pirkt

Saistītie raksti par “Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstraktu Savietojama Dr Oz Iesaka Svara Zudums”