Zelené Kávové Boby Extrakt – Dr. Oz Doporučuje Pro Hubnutí

Je uváděn jako revoluční nový hubnutí produkt, který může tát liber bez nutnosti dietu nebo cvičení.

I když to jasně zní příliš dobrý být pravdivý, zelené kávové boby extrakt je létání z regálů na přírodní zásoby potravin a je vysoká poptávka online.

Je to mezi top prodejců právě teď, řekl Stacey-Anne Bistak, který pracuje v Noemově přírodní potraviny v Torontu. Měli jsme stabilní na to.

Není vůbec náhodou, extrakt zelené kávy bean vzrostl v popularitě po je uvedeno na Dr. Oz zobrazit. V září, po transportu úkol kritiky za volání extrakt zelené kávy bean zázračný produkt Dr. Mehmet Oz provedl svou vlastní experiment v dodatku. Použití 100 ženských dobrovolníků, Oz řekl, že zjistil, že ženy, které si vzal extrakt v průměru dvě libry za dva týdny. Ženy, které se placebo ztratila v průměru o půl kila během těch dvou týdnů.

Přesvědčeni? Jen chtít vyhradit rozhodnutí.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Co je to zelené kávové boby?

Zelená kávová zrna jsou prostě fazole, které nebyly pečené. Zelené kávové boby obsahují kyselinu chlorogenová, který zastánci říkají, zpomaluje uvolňování glukózy do těla po jídle, a tím podporuje hubnutí. Když jsou pražené zrnkové kávy, většina chlorogenová kyselina je ztracena. Extrakt s kyselinu chlorogenová, bude převeden na formě kapslí před prodejem spotřebitelům. A to není levná. Za měsíc dodávky může stát mezi $20 a 30 dolarů.

Nároky na zelené kávové boby

Extrakt zelené kávy bean, zadej do vyhledávání na internetu a budete zaplaveni společnosti reklama svou schopnost vám pomůže zhubnout. Podívejte se trochu blíž a uvidíte, že mnoho z těchto stránek odkazovat na jednu konkrétní studii zálohovat svá tvrzení. Studie, zveřejněné v časopise Diabetes, obezita a metabolický syndrom byl prováděn na osm mužů a osm žen. Každý dostaly vysokou dávku a nízkou dávku zelené kávové boby extrakt, stejně jako placebo, ve třech samostatných šest týdenní experimenty. Účastníci byli vyzváni, aby konzumovat stejné množství kalorií každý den v průběhu experimentu.

Po 22 týdnech, nebo asi pět měsíců vědci zjistili, že v průměru, účastníci ztratil více než 17 liber.

Má výrazné hubnutí spojené s ním, podle Dr. Joe Vinson, profesor chemie na univerzitě Scrantonu v Pensylvánii a vedoucí autor studie.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Studie o zelené kávové boby

Přestože studie je široce citován jako důkaz zelené kávové boby extrakt funguje, výživa a obezita experti se obávají platnosti výsledků. Zdůrazňují některé problémy se studiem, zejména fakt to má zvláštní a netradiční design a že to zapojit velmi málo lidí.

Žalobkyně také podotýkají, že studie účastníci zhubl během placebo fáze procesu, který naznačuje, extrakt zelené kávy bean nebyla odpovědná za jejich úbytek na váze. Například účastníci mohou cítit doporučuje, aby zhubnout, protože jejich hmotnost a dietu byly sledovány v rámci studie.

Zjevně není nic magického, řekl Dr. Arya Sharma, profesor medicíny a výzkumu obezity a managementu na univerzitě v Albertě.

Ale i v případě, že chcete věřit výsledky studie, se domnívají, že to říká, že lidé mohou přijít významné množství váhy, aniž by se změnila jejich kalorický příjem nebo úrovně fyzické aktivity. To je nemožné.

Obvykle když studie fyzikální zákony vesmíru, obvykle je něco v nepořádku s studii samotnou, řekl Dr. Yoni Freedhoff, lékařský ředitel Ottawa je bariatrická lékařský institut, který píše závažné věci, populární blog v otázkách výživy.

Pod čarou ve studii autoři podotýkají, že nemají žádný zájem o konfliktu v této práci. Není to vyprávět celý příběh. Ačkoli Vinson je uveden jako hlavní autor studie, on vlastně neudělal některý z výzkumu. Studie byla provedena v Indii. Vinson zkoumal údaje a studie článek napsal.

Zatímco Vinson poznamenává, že extrakt zelené kávy bean, použité ve studii byl dodán použité potraviny Sciences Inc., společnost se sídlem v Texasu, nezmínil, že společnost mu napsat studie také zaplatil.

Když ptal se na tomto možnému střetu zájmů, Vinson řekl, že nemá získat finančně, pokud společnost prodává mnoho výrobků a že deník nebyl nucen odhalit vztah.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Ale nedostatek informací je vážné, protože by mohlo být zavádějící pro ty, kteří ji přečíst, Sharma řekl.


Hledá “Zelené Kávové Boby Extrakt – Dr. Oz Doporučuje Pro Hubnutí”

  • zelené boby hubnutí

Související články na “Zelené Kávové Boby Extrakt – Dr. Oz Doporučuje Pro Hubnutí”