Zelenej Kávy Fazule Extrakt – Dr Oz Odporúča Pre Chudnutie

To je ohlasoval ako revolučné nové Chudnutie produkt, ktorý môže roztaviť libier bez nutnosti stravy alebo výkon.

Hoci to jasne znie príliš dobré byť pravda, zelenej kávy fazule extrakt je lietanie z regálov v prírodných obchodoch s potravinami a je vo vysokej dopyte on-line.

Je to medzi top predajcov práve teraz, povedal Stacey-Anne Bistak, ktorý pracuje v Noah prírodné potraviny v Toronte. Mali sme ustálenom spustiť na ňom.

Nie je náhoda zelenej kávy fazule extrakt vzrástol v popularite po sú uvedené na Dr Oz Zobraziť. V septembri, po tom, čo úloha kritiky pre volanie zelenej kávy fazule extrakt zázrak produkt, Dr Mehmet Oz vykonaná jeho vlastný experiment na dodatku. Pomocou 100 ženskej dobrovoľníkov, Oz povedal, zistil, že ženy, ktorí vzal extrakt stratili v priemere dvoch libier za dva týždne. Ženy, ktorí vzal placebo stratili v priemere jedna libra počas tých dvoch týždňov.

Presvedčený o tom? Budete len chcieť rezerva rozsudku.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Čo je zelené kávové zrno?

Zelená kávové zrná sú jednoducho fazule, ktoré ešte boli pečené. Zelené Kávové bôby obsahujú kyselinu chlorogenová, ktorej zástancovia hovoria, že spomaľuje uvoľňovanie glukózy do tela po jedle, čím podporujú chudnutie. Keď kávové zrná sú pražené, väčšina chlorogenová kyselina je stratený. Extrakt, s chlorogenová, je premenený na forme kapsúl pred predávajú spotrebiteľom. A to nie je lacná. Mesiac dodávok môže stať medzi $20 a $30.

Nároky na zelené kávové zrno

Stačí napísať zelenej kávy fazule extrakt do vyhľadávanie na internete a ste zaplavení spoločností reklamu svojej schopnosti pomôcť vám schudnúť. Trochu bližšie sa pozrieť a uvidíte, že mnohé z týchto stránok odkaz na jednej konkrétnej štúdii zálohovať svoje nároky. Že štúdie, uverejnenej v časopise Diabetes, metabolický syndróm a obezita, bol vykonaný na osem mužov a osem žien. Každý dostali vysokú dávku a nízkou dávkou zelenej kávy fazule extrakt, rovnako ako placebo, v troch samostatných šesť-týždeň-dlhá experimenty. Účastníci boli vyzvaní konzumovať podobný počet kalórií každý deň počas trvania experimentu.

Po 22 týždňov, prípadne asi päť mesiacov vedci zistili, že v priemere účastníkov stratil viac ako 17 libier.

Má výrazné Chudnutie s ním spojené, podľa Dr Joe Vinson, Profesor chémie na University of Scranton v Pensylvánii a vedúci autor štúdie.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Štúdia na zelené kávové zrno

Hoci štúdie je hojne citovaná ako dôkaz zelenej kávy fazule extrakt funguje, výživu a obezity odborníkov sa cez platnosť výsledkov. Oni upozorniť na niekoľko problémov so štúdiom, najmä skutočnosť má odd, nekonvenčné dizajn a že sa zúčastňuje, veľmi málo ľudí.

Poznamenávajú, že štúdie účastníci schudol počas fázy placebom pokusu, ktorý naznačuje zelenej kávy fazule extrakt nebol zodpovedný za ich chudnutie. Napríklad môže mať účastníkov odporúča schudnúť, pretože ich hmotnosť a diet boli monitorované v rámci štúdie.

Jasne nie je nič magického, povedal Dr Arya Sharma, profesor medicíny a predseda obezita výskum a management na University of Alberta.

Ale aj ak si napriek tomu chcete veriť výsledky štúdie, že hovorí, že ľudia môžu prísť významné množstvo váhy bez zmeny ich Kalorický príjem alebo úrovne fyzickej aktivity. Je nemožné.

Zvyčajne, keď štúdie zlomiť fyzikálnych zákonov vesmíru, zvyčajne je niečo v neporiadku s samotnú štúdiu, povedal Dr Joni Freedhoff, lekársky riaditeľ inštitútu Ottawa bariatrickej lekárske, kto píše ťažký veciach, populárny blog otázkach výživy.

Pod čiarou v štúdii, autori na vedomie, že žiadny konflikt záujmov v tejto práci. To nie je Povedz celý príbeh. Hoci Vinson je uvedená ako vedúci autor štúdie, on vlastne neurobil žiadne výskumu. Štúdia bola vykonaná v Indii. Vinson preskúmala údaje a napísal štúdia papier.

Kým Vinson uvádza, že zelenej kávy fazule extrakt použitý v štúdii bolo poskytnutých uplatňovať potraviny vedy Inc, spoločnosť so sídlom v Texase, on nespomenul, že spoločnosť si zaplatil mu písať štúdie.

Keď požiadal o tento potenciál konfliktu záujmov, Vinson povedal, že nemá získať finančne, ak spoločnosť predáva mnoho výrobkov a že denníku nevyžadovali ho zverejniť vzťah.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Ale nedostatok zverejnenie je vážne, pretože by to mohlo byť zavádzajúce pre tých, ktorí čítajú to, povedal Sharma.


Hľadá “Zelenej Kávy Fazule Extrakt – Dr Oz Odporúča Pre Chudnutie”

  • green coffee na chudnutie
  • zrná zelenej kávy
  • green coffee chudnutie
  • tabletky na chudnutie green coffee
  • tabletky green coffee
  • green coffee tabletkz na chudnutie
  • green coffee tabletky na chudnutie
  • green coffee slovensko schudnutie
  • green coffee extrakt zo zrna zelenej kavy
  • green coffe chudnite

Súvisiace články pre “Zelenej Kávy Fazule Extrakt – Dr Oz Odporúča Pre Chudnutie”