היתרונות הבריאותיים של פולי קפה ירוק לחלץ

בעוד רוב בחברה מאמינים כי קפה רע לבריאות זהו רק חצאי אמיתות. תמצית קפה ירוק הפך לאחד למעלה למכור משקל הפסד מוצרים בשוק. פולי קפה ירוק תמצית יש כמה בריאות טובה מאוד ביצועים הקשורים הטבות.

ישנם שני סוגים עיקריים של צמחים קפה; ערביקה, רובוסטה. תמצית פולי קפה ירוק באיכות הגבוהה ביותר מגיע מצמח ערביקה אשר גבוה פוליפנול נוגדי חמצון chlorogenic, caffeic חומצות. רוב שותי הקפה הם מפסיד הרבה יתרונות, כי הקפה מכיל. תהליך קלייה עמוק מפחית באופן משמעותי את תוכן נוגד חמצון.

בנוסף, קפה היא אחד נרחב ביותר חומרי הדברה/קוטל עשבים ריסס הגידולים בעולם. מחקרים הראו מעל 1000 כימיקלים רעילים קפה קלוי. זה חיוני כדי להשתמש קפה אורגני ללא תשלום של כימיקלים מסוכנים אלו לחקות הורמונים, congest הכבד, הכליות, המעיים שלנו, לקדם את הצמיחה סרטן.

מסרטן עוצמה אחרת מופקת כאשר בטמפרטורה גבוהה בישול (אפייה, טיגון & טיגון) נזקים סוכרים אשר לאחר מכן לקיים אינטראקציה עם אספרגין חומצת אמינו. זו התגובה הכימית יוצרת אקרילאמיד מסרטן חזק. קפה מיידיים עמוק קלויים הוכח להיות אקרילאמיד משמעותי יותר מאשר קפה קלוי.

יש הרבה יתרונות בריאותיים גדולים בצריכת קפה. מחקר שנערך לאחרונה 2011 ציינו כי אנשים שצרכו קפה ביותר היו בסיכון הנמוך מסוג סוכרת II. החוקרים מצאו כי חומצה chlorogenic מפחית את שחרור ויצירה של עודף גלוקוז בגוף.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

היתרונות הבריאותיים של פולי קפה ירוק לחלץ

פולי קפה ירוק טהור לחלץ מועיל מאוד לגוף האדם הגבוהה של נוגדי חמצון של polyphenal. נוגדי חמצון לספק מספר יתרונות בריאותיים כגון הגנה על הגוף מפני רעלים מזיקים, רדיקלים חופשיים. פולי קפה ירוק לחלץ, ונוגדי חמצון נמצא בתוך זה, עשוי לסייע לאנשים לרזות, להגביר את חילוף החומרים שלהם, לשמור על לחץ דם ותפקוד הלב וכלי הדם בריאה.

פולי קפה ירוק תמצית לירידה במשקל

של נוגדי חמצון נמצא בתוך לחלץ פולי קפה ירוק, אולי הבולטת ביותר הוא חומצה chlorogenic. זה נוגד חמצון רב עוצמה מגביר חילוף חומרים על-ידי שינוי גלוקוז דרך נספג בגוף.

Chlorogenic חומצה מפחית את שחרור גלוקוז לתוך זרם הדם. הסכומים הגבוהים ביותר של גלוקוז משתחררים לאחר ארוחות, פעילות גופנית. הגוף משתמש גלוקוז זה אנרגיה. כאשר הגוף לא לשחרר גלוקוז כמו הרבה, היא נאלצת לשרוף תאי שומן לאנרגיה. תהליך זה נקרא התרמוגנזה.

חומצה Chlorogenic מסייע גם לעכב את ספיגת שומן ולהפחית ההשפעות נוגד חמצון חזק של חומצה chlorogenic עשוי גם ההתפתחות של תאי שומן חדש. כל הגורמים הללו מסייעים חומצה chlorogenic לתרום לירידה במשקל.

פולי קפה ירוק תמצית להגנה נוגד חמצון

פולי קפה ירוק טהור לחלץ גדוש נוגדי חמצון רבים המסייעים בהגנה על הגוף מפני רעלים רדיקלים חופשיים. נוגדי חמצון הנמצאים לחלץ פולי קפה ירוק לעבוד כדי לנטרל סוגים רבים של חומרים מסרטנים לפני שהם יכולים לעשות נזק של הגוף תאים ו- DNA. פעולה זו מסייעת להגן על הגוף מפני לפתח מחלות. נוגדי חמצון גם לעבוד כדי להאט את תהליך ההזדקנות.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

פולי קפה ירוק תמצית עבור לחץ דם בריא

חומצה Chlorogenic נמצאה כדי לקדם את לחץ דם בריאים. נוגד חמצון זה עובד על ידי נטרול רדיקלים חופשיים למניעת חימצון של כולסטרול LDL (הרע) אשר מסייע לגוף לשמור על לחץ דם בריאים בתוך הטווח הנורמלי.

פולי קפה ירוק תמצית לבריאות הלב וכלי הדם

המכיל ריכוז גבוה של הומוציסטאין בדם עלול לגרום למחלות לב וכלי דם, התקפי לב, שבץ, קרישי דם. חומצה chlorogenic נמצאו לחלץ פולי קפה ירוק הוכח כדי להקטין את רמות homocysteinein בדם.

פולי קפה ירוק תמצית עבור רמות הסוכר בדם בריא

המחקר מציין כי חומצה chlorogenic למצוא בעזרת פולי קפה ירוק לחלץ כדי לשמור על רמות הסוכר בדם בריא. רמות הסוכר בדם לא בריא קשורים באופן קבוע עם לחץ דם גבוה והשמנת. חומצה Chlorogenic עשוי למנוע את רמות הסוכר בדם לא בריא על ידי עוזר לגוף לשמור על לחץ דם בריאים, הפחתת שומן הגוף על ידי עיכוב הייצור של גלוקוז.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי

פולי קפה ירוק לחלץ לאיזון הסוכר בדם

איזון רמת הסוכר בדם הוא אמצעי חיונית של הזדקנות בריאה בגוף. מדי סוכר, גבישים וגרגרים בתזונה יוביל חוסר איזון של הסוכר בדם. הגוף ואז עובר ספירלות של היפרגליקמיה, היפוגליקמיה. אלה חוסר איזון של הסוכר בדם לגרום דלקת בגוף כי מערכות בקרה הורמונלית של נזק לאיברים, תפקוד מערכת החיסון.

עומס הגלוקוז הוא גורם מרכזי נוסף של חוסר איזון של הסוכר בדם. זה קורה כאשר גלוקוז הוא שוחרר לתוך זרם הדם על ידי רקמות השריר והכבד אף-על-פי רמת הסוכר בדם גבוהות כבר. הסימן הנפוץ של זה הוא גבוה צום רמות הסוכר בדם. בלילה, הפרט מוגבהת גלוקוז-6-פוספטאז פעילות אנזים (G6P) הגורמת שחרור מוגבר של סוכר בדם מן השריר והכבד. הגוף הוא בעצם אכילת רקמות אלו.

ראיה נוספת מראה בריא טווחים סוכר בדם בצום הם בין 65-85 מג/דל. בינתיים, פוסט טווחים ארוחה (2 שעות לאחר) צריך מעולם לא ללכת מעל 120 מג/דל. כאשר רמות מבחן גבוה יותר הוא אינדיקציה ברורה של סטרס חמצוני מזיק תאים ורקמות של הגוף.

נוגד חמצון הגדולות פולי קפה ירוק תמצית, חומצה chlorogenic, הוכח עמוקות לעכב את שחרורו של האנזים G6P אשר באופן משמעותי מייצבת את רמות הסוכר בדם. במחקר קליני אחד מנה של 400 מ ג של פולי קפה ירוק לחלץ הראו ירידה של 32% פוסט ארוחה דם גלוקוז בדקר. זה מיתרגם מישהו יצטרך את רמת הסוכר בדם מסוכן ביותר 160 מג/דל עד רמה אחריה בטוחה של 109 mg/dL

הסוכר בדם יציבה מאפשרת אנרגיה טובה יותר, ירידה במשקל, יכולות ניקוי רעלים, הורמון פונקציה, בהירות מנטלית. פולי קפה ירוק raw תמצית superfoods אחרים כמו קקאו, קינמון כל להראות תוצאות מצוינות ייצוב הסוכר בדם, שיפור תפקודי הגוף הכולל. השילוב של שלושת אלה מסנכרן גם כדי ליצור אפקטים גדול עוד יותר בגוף.

בשל ההשפעות משתן של קפאין בקפה יש צורך לצרוך מים נוספת. המים צריכים להיות אידיאלי ממעיין טבעי או עברו תהליך סינון עמוק כדי להסיר רעלנים סביבתיים.

לחץ כאן כדי לקנות פולי קפה ירוק מהאתר הרשמי


ם לכתבה “היתרונות הבריאותיים של פולי קפה ירוק לחלץ”

  • פולי קפה ירוק כמה לצרוך בים
  • קליית קפה מסרטנת?

קשורים לכתבה “היתרונות הבריאותיים של פולי קפה ירוק לחלץ”