Rohelised Kohvioad Kasu Tervisele Väljavõte

Kuigi enamik ühiskonnas usuvad, et kohv on kahjulik tervisele, see on ainult pool tõde. Puhta rohelise kohvi ekstrakti on saanud üks peamisi müügi kaalu kahjumi tooteid turule. Rohelised kohvioad ekstrakt on mõned väga head tervist ja jõudlust seotud hüvitisi.

On kaht tüüpi kohvi taimed; Arabica ja Robusta. Kõrgeima kvaliteedi rohelised kohvioad väljavõte pärineb Arabica taim, mis on kõrgem polyphenol antioksüdante chlorogenic ja caffeic happed. Enamik kohvijoojatel on kaotanud palju kasu, et kohv sisaldab. Sügav röstimisel protsess vähendab oluliselt antioksüdant sisu.

Lisaks kohvi on üks kõige laiemalt pestitsiidide/herbitsiid pritsida maailmas. Uuringud on näidanud üle 1000 mürkkemikaalide röstitud. See on oluline kasutada orgaanilise kohvi, mis on vabad need ohtlikud kemikaalid, mis matkivad hormoone, congest meie maksa, neerude ja kõht ja soodustada vähi kasvu.

Teine võimas kantserogeen tekib, kui kõrgel temperatuuril keetmine (küpsetamine, praadimine & röstimine) kahjustab suhkruid, mis seejärel suhelda asparagiini aminohape. Selle keemilise reaktsiooni loob tugev kantserogeen akrüülamiidi. Vahetu ja sügavalt röstitud kohv on näidanud, et on oluliselt rohkem akrüülamiidi kui keedetud kohv.

Seal on palju suurepäraseid tervise kasu, mis on seotud kohvi tarbimine. 2011 Tehtud uuring näitas, et inimesed, kes tarbivad kõige kohvi oli madalaim riskiga II tüübi diabeet. Teadlased leidsid, et chlorogenic hape vähendab vabastamist ja üleliigse glükoosi organismis loomine.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad ekstrakti kasu tervisele

Puhta rohelised kohvioad Extract on väga kasulik inimese keha tingitud tema kõrgest sisu antioksüdante, polyphenal. Antioksüdandid pakuvad mitmeid tervistavaid omadusi nagu kaitsta keha kahjulike toksiinide ja vabu radikaale. Rohelised kohvioad ekstrakti ja leidsin selle piires, antioksüdantide võib aidata inimestel kaalust alla võtta, suurendada oma ainevahetust ja säilitada terve südame-veresoonkonna funktsiooni ja vere surve.

Rohelised kohvioad ekstrakti kaalulangus

Antioksüdante leidub jooksul rohelised kohvioad ekstrakti, võib-olla kõige märkimisväärsem on chlorogenic hape. See võimas antioksüdant suurendab ainevahetust, muutes nii glükoosi imendub organismis.

Chlorogenic happe vähendab vabastada glükoosi verre. Glükoos on kõige suuremad on välja antud pärast sööki ja füüsiline aktiivsus. Keha kasutab seda glükoosi energia. Kui keha ei vabasta nii palju glükoosi, ta on sunnitud põletada rasva rakke energia. Seda protsessi nimetatakse termogeneesi.

Chlorogenic happe aitab takistab rasva imendumist ja tugev antioksüdant chlorogenic hape võib isegi vähendada uute rasva rakkude arengut. Kõik need tegurid aitavad chlorogenic happe aitavad kaasa kaalulangus.

Rohelised kohvioad ekstrakti antioksüdant kaitse

Puhta rohelised kohvioad Extract on täis palju antioksüdante, mis aitavad kaitsta keha toksiine ja vabu radikaale. Antioksüdante leidub rohelised kohvioad ekstrakti töö neutraliseerida mitut liiki kantserogeensed ühendid, enne kui nad saavad teha mingit kahju keha rakkudes ning DNA. See aitab kaitsta keha arendada haigus. Antioksüdandid töötavad ka aeglustada vananemist protsessi.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad ekstrakti terve vererõhku

Chlorogenic hape on leitud, et edendada tervislikke vererõhk. See antioksüdant toimib neutraliseerivad vabu radikaale, et vältida oksüdeerumist LDL (halva) kolesterooli, mis aitab organismil säilitada terve vererõhu normi piiridesse.

Rohelised kohvioad ekstrakti südame-veresoonkonna tervise

Vere homotsüsteiini kõrge kontsentratsiooniga võib põhjustada südame-veresoonkonna haiguste, südameinfarkt, insultide ja vere hüübimist. Chlorogenic happe leida rohelised kohvioad ekstrakt on näidanud, et vähendada vere homocysteinein taset.

Rohelised kohvioad ekstrakti terve veresuhkru taset

Uuringud näitavad, et chlorogenic hape leitud rohelised kohvioad ekstrakt aitab säilitada terve veresuhkru taset. Ebatervislik veresuhkru tase on pidevalt seotud kõrge vererõhk ja Rasvumine. Chlorogenic hape võib vältida ebatervisliku veresuhkru taset aitab organismil säilitada terve vererõhu ja vähendada keha rasva pärssides glükoosi tootmist.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel

Rohelised kohvioad ekstrakti veresuhkru tasakaalu

Veresuhkru tasakaalu on absoluutselt kriitilise tervislik vananemine organismis. Liiga palju suhkrut ja terad toitumine toob kaasa veresuhkru tasakaalu. Keha läbib spiraalid hüperglükeemia ja hüpoglükeemia. Need veresuhkru tasakaalu põhjustada põletikku organismis, et kahju hormonaalse kontrolli süsteemid, organite ja immuunsüsteemi funktsiooni.

Glükoosi ülekoormus on teine peamine põhjus, veresuhkru tasakaalu. See juhtub siis, kui glükoosi on vabastatakse vereringesse poolt lihaste ja maksa kudesid, isegi juhul, kui veresuhkru tase on juba tõstetud. Üldine märk sellest on tõstetud, tühja kõhu veresuhkru taset. Öösel on inimesel kõrgenenud glükoos-6-fosfataas (G6P) ensüümi aktiivsus, mis põhjustab veresuhkru kõrgenenud vabastamist lihaste ja maksa. Keha on põhiliselt süüa need koed.

Viimane tõendid näitavad, et tervislik tühja kõhuga veresuhkru vahemikud on vahemikus 65-85 mg/DL. Vahepeal postitus sööki vahemike (2 tundi pärast) peaks kunagi tõusta üle 120 mg/dL. Kui katsesõidu kõrgem on selge viide oksüdatiivse stressi kahjustavad rakke ja kudesid kehas.

Olulise antioksüdant rohelised kohvioad ekstrakti, chlorogenic hape, on näidanud, et sügavalt pärssida vabastamist G6P ensüümi, mis oluliselt stabiliseerib veresuhkru taset. Üks annus on 400mg rohelised kohvioad ekstrakti kliiniline uuring näitas 32% võrra post sööki vere glükoosi Spike. See tähendab, keegi, kes oleks äärmiselt ohtlik 160mg/dL veresuhkru taseme ohutu post-meal tasemeni 109 mg/dl

Stabiilse veresuhkru võimaldab paremini energia, vaimset selgust, hormoon funktsioon, võõrutus võimeid ja kaalulangus. Toores rohelised kohvioad ekstrakti koos teiste superfoods näiteks kakao ja kaneel näidata häid tulemusi stabiliseerivaid veresuhkru ja parandada üldist keha funktsioone. Nende kolme kombinatsiooni synergizes ka luua veelgi suuremat mõju organismis.

Kohvi ja Kofeiin diureetiline toime tõttu on vaja tarbida ekstra vee. Vesi peaks ideaalis olema füüsiline kevadel või on läbinud sügav filtrimisprotsessi keskkonna toksiinide kõrvaldamiseks.

Vajuta siia, et osta rohelised kohvioad ametlikul kodulehel


Otsib “Rohelised Kohvioad Kasu Tervisele Väljavõte”

  • glükoosi kasu

Seotud artiklid selle “Rohelised Kohvioad Kasu Tervisele Väljavõte”