Zdravie Výhody Zelenej Kávy Fazule Extrakt

Zatiaľ čo väčšina spoločnosti verí, že káva je zlé pre zdravie to je len polovica-pravdy. Čistý extrakt Zelená káva sa stala jedným z najpredávanejších hmotnosti tukov výrobkov na trh. Zelenej kávy fazule extrakt má niektoré veľmi dobré zdravie a výkonnosť súvisiace výhody.

Existujú dva hlavné typy rastliny kávy; Arabica a Robusta. Najvyššej kvality zelených kávových bôbov extrakt pochádza z Arabica rastlina, ktorá je vyššia v polyphenol anti-oxidanty kyseliny a caffeic kyselín. Väčšina konzumentov kávy sú chýba von na veľa výhod, ktoré káva obsahuje. Proces praženia hlboké výrazne znižuje obsah anti-oxidant.

Navyše, káva je jedným z najviac široko pesticíd/herbicíd strieka plodín na svete. Štúdie ukázali viac ako 1000 toxických chemikálií v praženej kávy. Je nevyhnutné používať organické kávy, ktorá je bez výskytu týchto nebezpečných chemikálií, ktoré napodobňujú hormóny, nahromadiť našu pečeň, obličky a črevá a podporovať rast rakovinových.

Ďalší silný karcinogén je produkovaný pri vysokej teploty varenia (pečenie, vyprážanie & pečenie) škody cukrov, ktoré potom komunikovať s asparagín aminokyselín. Táto chemická reakcia vytvára silný karcinogén akrylamidu. Okamžité a hlboko praženej kávy bolo preukázané, že majú podstatne viac akrylamidu ako uvarená káva.

Existuje mnoho skvelé zdravotné výhody spojené s konzumáciou kávy. Nedávna štúdia 2011 uvádza, že jedincov, ktorí konzumujú najviac kávy mal najnižšie riziko diabetom typu II. Vedci zistili, že chlorogenová kyselina znižuje uvoľnenie a vzniku nadbytok glukózy v tele.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Zdravie výhody zelenej kávy fazule extrakt

Čisté zelené kávové zrno extrakt je veľmi prospešné pre ľudské telo vzhľadom k vysokému obsahu polyphenal antioxidantov. Antioxidanty poskytujú množstvo zdravotných výhod, ako je chrániť telo od škodlivých toxínov a voľných radikálov. Zelené kávové zrno extrahovať a antioxidantov v ňom, môže pomôcť ľuďom schudnúť, zvýšiť ich metabolizmus a udržiavať zdravý kardiovaskulárne funkcie a krvný tlak.

Zelenej kávy fazule extrakt pre chudnutie

Antioxidantov v rámci zelených kávových bôbov extrakt, snáď najpozoruhodnejšie je chlorogenová kyselina. Tento silný antioxidant zvyšuje metabolizmus zmenou spôsobom glukózy je absorbovaná v tele.

Chlorogenová kyselina znižuje uvoľňovanie glukózy do krvného obehu. Najvyššie množstvo glukózy sú uvoľnené po stravovanie a fyzická aktivita. Telo využíva tento glukózy ako energia. Keď telo nezbavuje toľko glukózy, je nútený spaľovanie tukových buniek pre energetiku. Tento proces sa nazýva termogenézu.

Chlorogenová kyselina tiež pomáha brániť vstrebávanie tukov v potrave a silné antioxidačné účinky chlorogenová kyselina môže znížiť aj rozvoj nových tukových buniek. Všetky tieto faktory pomáhajú chlorogenová prispievať k zníženiu hmotnosti.

Zelenej kávy fazule extrakt antioxidačnú ochranu

Čisté zelené kávové zrno extrakt je balená s veľa antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť telo pred toxínmi a voľnými radikálmi. Antioxidanty obsiahnuté v zelených kávových bôbov extrakt pracovať na neutralizáciu mnoho typov karcinogénnymi zlúčeninami, predtým, než môžu robiť žiadne škody na tele bunky a DNA. To pomáha chrániť telo od vývoja choroby. Antioxidanty pracovať aj spomaliť proces starnutia.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Zelenej kávy fazule extrakt pre zdravý krvný tlak

Chlorogenová kyselina bola zistená podporovať zdravý krvný tlak. Tento antioxidant funguje neutralizáciou voľných radikálov na zabránenie oxidácii LDL (zlého) cholesterolu, ktorý pomáha telu udržiavať zdravú krvného tlaku v normálnom rozmedzí.

Zelenej kávy fazule extrakt pre kardiovaskulárne zdravie

Krv obsahujúce vysoká koncentrácia homocysteínu môže spôsobiť kardiovaskulárne choroby, infarkty, mŕtvice a krvné zrazeniny. Chlorogenová kyselina nájdené v zelených kávových bôbov extrakt bolo preukázané, že zníženie hladiny homocysteinein krvi.

Zelenej kávy fazule extrakt pre zdravú hladinu cukru v krvi

Výskum naznačuje, že chlorogenová kyselina nájdené s zelených kávových bôbov extrakt pomáhajú udržiavať zdravú hladinu cukru. Nezdravé hladinu cukru v krvi sú pravidelne spojená s vysokým krvným tlakom a obezita. Chlorogenová kyselina môže zabrániť nezdravé hladinu cukru v krvi tým, že pomáha telu udržiavať zdravý krvný tlak a zníženie telesného tuku tým, že inhibuje produkciu glukózy.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky

Zelené kávové zrno extrakt pre rovnováhu hladiny cukru v krvi

Rovnováhu hladiny cukru v krvi je absolútne nevyhnutné opatrenie zdravého starnutia v tele. Príliš veľa cukru a zrná vo výžive povedie k nerovnováha hladiny cukru v krvi. Telo potom ide cez špirály hypoglykémia a hyperglykémia. Tieto nerovnováha hladiny cukru v krvi spôsobiť zápal v tele že poškodenie hormonálnych riadiacich systémov, orgánov a imunitné funkcie.

Glukóza preťaženia je Ďalšou významnou príčinou nerovnováhy hladiny cukru v krvi. To sa stane, keď glukózy je uvoľňovaný do krvného riečišťa svalových a pečeňových tkanivách aj keď už je zvýšené hladiny cukru v krvi. Spoločným znakom tohto je zvýšená pôst hladiny cukru v krvi. V noci, jednotlivec má zvýšené aktivity enzýmu glukóza-6-fosfatázy (G6P), ktorý spôsobuje zvýšené uvoľnenie z hladinu cukru v krvi zo svalov a pečene. Telo je v podstate jesť tieto tkanivá.

Posledná dôkazy ukazujú, že sú zdravé pôst hladiny cukru v krvi sa pohybuje medzi 65-85 mg/DL. Medzitým, príspevok jedlo rozsahy (2 hodiny po) by nikdy ísť nad 120 mg/dL. Keď úroveň vyššia test je zreteľné označenie oxidačný stres poškodenie buniek a tkanív tela.

Hlavné anti-oxidant v zelenej kávy fazule extrakt, kyselinu chlorogenová, bolo preukázané, že hlboko inhibujú uvoľnenie G6P enzým, ktorý výrazne stabilizuje hladinu krvného cukru. V jednej klinickej štúdii dávka 400mg zelenej kávy fazule extrakt ukázal 32% zníženie príspevku jedlo krvný glukózy zásobníka. To sa premieta do niekoho, kto by si hladinu krvného cukru extrémne nebezpečné 160mg/dL až post-jedlo bezpečnú úroveň 109 mg/dL

Stabilnú hladinu cukru v krvi umožňuje lepšej energetickej, mentálna jasnosť, hormonálna funkcia, detoxikačné schopnosti a chudnutie. Surové zelené Kávové bôby extrakt spolu s inými superfoods ako kakao a škoricu Ukázať skvelé výsledky v stabilizácii hladiny cukru v krvi a zlepšuje celkové telesné funkcie. Kombinácia týchto troch aj synergizes vytvoriť ešte väčšiu účinky v tele.

Vzhľadom k močopudné účinky kofeínu v káve je potrebné konzumovať viac vody. Voda v ideálnom prípade by mali byť z prírodného prameňa alebo prešli hlboké filtračný proces odstrániť toxíny v životnom prostredí.

Kliknite tu kúpiť zelené kávové zrno z oficiálnej webovej stránky


Hľadá “Zdravie Výhody Zelenej Kávy Fazule Extrakt”

 • green coffee sk
 • tablety green coffee
 • green coffe tablety na chudnutie
 • green coffee tabletky
 • chlorogenová
 • tabletky na chudnutie gree coffee
 • green kava tablety a chudnutie dr Oz -akcia
 • green kava tablety a chudnutie dr Oz
 • green coffee tablety sk
 • green coffee tablety
 • green coffe tabletky
 • green coffe na chudnutie
 • coffee green tablety
 • tablety zo zelenej kavy

Súvisiace články pre “Zdravie Výhody Zelenej Kávy Fazule Extrakt”