Zielony Ekstraktu Kawy – Dr Oz Zaleca Dla Utraty Wagi

To jest zwiastunem jako rewolucyjny, nowy produkt utrata wagi, który można stopić funtów bez diety i ćwiczeń.

Choć brzmi to wyraźnie zbyt dobrze aby było prawdziwe, zielona fasola Wyciąg pływa półek w naturalnych sklepach spożywczych i jest wysoki popyt w Internecie.

Teraz, jest wśród najlepszych sprzedawców powiedział Stacey-Anne Bistak, który działa na Noego naturalnych produktów spożywczych w Toronto. Mieliśmy stały na nim.

To nie przypadek, ekstrakt z zielonej kawy bean wzrosła popularność po czym wymienione na Dr Oz Show. We wrześniu, po złowieniu zadania przez krytyków do wywoływania zielone ziarno kawy ekstrakt produkt cud Dr Mehmet Oz prowadzone jego własny eksperyment na dodatek. Za pomocą 100 ochotniczek, Oz powiedział, że znalazł, że kobiety, które miały ekstrakt stracił średnio dwa funty w dwa tygodnie. Kobiet, którzy brali placebo stracił średnio jeden Funt w ciągu tych dwóch tygodni.

Przekonany? Po prostu może chcesz zarezerwować wyrok.

Kliknij tutaj, aby kupić Green Coffee Bean z oficjalnej strony internetowej

Co to jest Green Coffee Bean?

Zielone ziarna kawy są po prostu ziarna, które nie były palone. Zielona kawa zawiera Kwas chlorogenowy, której Zwolennicy mówią, spowalnia uwalnianie glukozy w organizmie po posiłku, promując w ten sposób utraty wagi. Kiedy kawa jest palona, większość Kwas chlorogenowy jest stracone. Ekstrakt, Kwas chlorogenowy, jest przekształcany w postaci kapsułek przed sprzedawanych konsumentom. I to nie są tanie. Miesiąc dostaw może kosztować od $20 do $30.

Roszczeń na Green Coffee Bean

Ekstrakt z zielonej kawy bean, wystarczy wpisać w Internet zrewidować i będę zasypywany firm reklama jego zdolności, które pomogą Ci schudnąć. Przyjrzeć się bliżej, a zobaczysz, że wiele z tych miejsc odniesienia badaniu z powrotem do ich roszczeń. Że na osiem kobiet i 8 mężczyzn zostało przeprowadzone badanie, opublikowane w czasopiśmie cukrzycy, otyłości i zespołu metabolicznego. Każdy otrzymali wysokie dawki i niskie dawki ekstraktu zielone ziarno kawy, a także placebo, w trzy oddzielne eksperymentów 6 tygodniowe. Uczestnicy byli zachęcani do spożywania podobną liczbę kalorii każdego dnia w trakcie eksperymentu.

Po 22 tygodnie, lub około 5 miesięcy naukowcy odkryli, że średnio, uczestników stracił ponad 17 kg.

Posiada znaczące odchudzania z nim związane, zgodnie z Dr Joe Vinson, profesor chemii na Uniwersytecie Scranton w Pensylwanii i prowadzić autor raportu z badań.

Kliknij tutaj, aby kupić Green Coffee Bean z oficjalnej strony internetowej

Badania na Green Coffee Bean

Mimo, że badanie jest szeroko cytowane jako dowód zielone ziarno kawy Wyciąg działa, odżywianie i otyłość ekspertów są zainteresowane ważność wyników. Uwypuklają wiele problemów z badania, szczególnie fakt ma dziwne, niekonwencjonalne projekt i że chodziło bardzo niewielu ludzi.

Wskazują również, że badania uczestników stracił na wadze podczas fazy placebo procesu, który sugeruje, ekstrakt z zielonej kawy fasola nie był odpowiedzialny za ich utrata masy ciała. Na przykład uczestnicy mogą się czuć dodawał odwagi wobec szczupły w dół, ponieważ ich wagi i diety były monitorowane w ramach badania.

Oczywiście nie ma nic magicznego, powiedział Dr Arya Sharma, profesor medycyny i badań otyłości i zarządzania na University of Alberta.

Ale nawet, jeśli nadal chcesz wierzyć, wyniki badań, uważają, że to mówi, że ludzie mogą stracić znaczną ilość masy bez zmieniania ich spożycie kalorii lub poziom aktywności fizycznej. To jest niemożliwe.

Zwykle, gdy badania łamać prawa fizyczne wszechświata, zazwyczaj jest coś nie tak z badania, powiedział Dr Yoni Freedhoff, dyrektor medyczny Ottawa bariatrycznej Medical Institute, który pisze sprawy ważkie, popularny blog na problemy żywienia.

W przypisach w badaniu autorzy zauważają, że nie ma konfliktu interesów w tej pracy. Że nie powiedzieć całą historię. Chociaż Vinson jest wymieniony jako główny autor badania, faktycznie nie robił żadnych badań. Badanie przeprowadzono w Indiach. Vinson zbadane dane i napisał papieru badania.

Podczas gdy Vinson zauważa, że ekstrakt zielone ziarno kawy wykorzystywane w badaniu został dostarczony przez stosowane żywności Sciences Inc., firma z siedzibą w Teksasie, on nie wspomniał, że firma również zwrócić go do napisania badania.

Pytany o to potencjalny konflikt interesów, Vinson powiedział, że on nie zyskać finansowo jeśli firma sprzedaje wiele produktów i że dzienniku nie wymagają go ujawniać związek.

Kliknij tutaj, aby kupić Green Coffee Bean z oficjalnej strony internetowej

Ale brak ujawnienia jest poważne, ponieważ może to być mylące dla tych, którzy czytają to, Sharma powiedział.


Wyszukuje “Zielony Ekstraktu Kawy – Dr Oz Zaleca Dla Utraty Wagi”

  • zielona kawa dr oz
  • dr oz zielona kawa
  • zasypywana zielona kawa
  • dr oz zielona kawa artykul
  • ekstrakt z zielonej kawy dr oz
  • zielona kawa dr oz cena
  • zielona kawa doktor oz
  • doktor oz zielona kawa
  • ekstrakt z zielonej kawy dawkowanie
  • zilona kawa profesor oz

Pokrewne Artykuły “Zielony Ekstraktu Kawy – Dr Oz Zaleca Dla Utraty Wagi”