Ieguvumi Veselībai No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts

Kamēr lielākā daļa sabiedrībā uzskatu, ka kafija ir kaitīga veselībai, tas ir tikai puse patiesības. Tīra zaļās kafijas ekstrakts ir kļuvusi par vienu no top pārdošanas svara zudums produktu laišanu tirgū. Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu ir dažas ļoti labas veselības un veiktspējas saistītās priekšrocības.

Pastāv divi galvenie veidi kafijas augiem; Arabica un Robusta. Augstākās kvalitātes zaļo kafijas pupiņu ekstraktu nāk no Arabica augu, kas ir augstāks antioksidantiem chlorogenic polyphenol un caffeic skābes. Kafijas pupiņu vairākums izlaižot par daudz labumu, kas satur kafiju. Dziļi grauzdēšanas procesā būtiski samazina antioksidants saturu.

Turklāt, kafija ir viens no visplašāk pesticīdu herbicīdu, izsmidzina kultūru pasaulē. Pētījumos ir pierādīts vairāk nekā 1000 toksisko ķimikāliju grauzdēta kafija. Ir svarīgi izmantot organiskās kafijas, kas ir brīva no šīs bīstamās ķīmiskās vielas, kas imitēt hormonu un pārblīvēt mūsu aknu, nieru un zarnu vēža izaugsmes veicināšanai.

Vēl vienu spēcīgu kancerogēnu jāuzrāda, kad to augstai temperatūrai vārīšanas (maizes cepšanai & grauzdēšanas) cukuru, kas pēc tam sazināties ar aminoskābju asparagīns zaudējumus. Šī ķīmiskā reakcija rada spēcīgu kancerogēnu akrilamīda. Ir pierādīts, ka tūlītējā un dziļi grauzdēta kafija ir ievērojami vairāk nekā uzlietas kafijas akrilamīda.

Tur ir daudz lielisku veselības ieguvumus, kas saistīti ar kafijas patēriņu. Nesen 2011 pētījumā norādīts, indivīdiem, kas patērē visvairāk kafija bija zemākās riska tipa diabēts II. Pētnieki atklāja chlorogenic skābi samazina atbrīvošanu un glikozes lieko ķermeņa radīšanu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Ieguvumi veselībai no zaļo kafijas pupiņu ekstraktu

Pure Green Coffee Bean Extract ir ļoti izdevīgi cilvēka organismā sakarā ar savu augsto saturu polyphenal antioksidanti. Antioksidanti nodrošina veselības ieguvumus, piemēram, aizsargājot no kaitīgas toksīnus un brīvos radikāļus organismā skaitu. Green Coffee Bean Extract un rasts, antioksidanti var palīdzēt cilvēkiem zaudēt svaru, palielināt savu metabolismu un uzturēt veselīgu sirds-asinsvadu un asinsspiedienu.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, svara zudums

Antioksidanti rasts Green Coffee Bean Extract, varbūt vislielākais ir chlorogenic skābi. Šo spēcīgs antioksidants veicina vielmaiņu, mainot glikozes veidā uzsūcas organismā.

Chlorogenic skābes atbrīvošanu no glikozes samazina asins plūsmā. Glikozes augstākās summas tiek izlaisti pēc maltītes un fizisko aktivitāti. Ķermeni kā enerģijas izmanto šī glikoze. Kad ķermeņa nevar atbrīvot tik daudz glikozes, tas ir spiests sadedzināt tauku šūnu enerģijai. Šo procesu sauc par thermogenesis.

Chlorogenic skābes palīdz arī kavē uztura tauku uzsūkšanos un spēcīgu antioksidantu iedarbību chlorogenic skābes pat samazināt jaunu tauku šūnu veidošanos. Visi šie faktori palīdz chlorogenic skābes veicina svara zudumu.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu antioksidantu aizsardzību

Pure Green Coffee Bean Extract ir pildīta ar daudz antioksidantus, kas palīdz aizsargāt ķermeņa toksīnus un brīvos radikāļus. Antioksidanti atrodams Green Coffee Bean Extract darbu neitralizēt dažāda veida kancerogēniem savienojumiem, pirms tie var nodarīt nekādus bojājumus ķermeņa šūnas un DNS. Tādējādi aizsargā organismu no saslimšanu. Antioksidanti palīdz palēnināt novecošanās procesu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu Veselīga asinsspiediens

Ir konstatēts, ka Chlorogenic skābes veicina veselīga asinsspiediens. Šis antioksidants darbi neitralizējošu brīvajiem radikāļiem, lai novērstu oksidēšanās (slikti) ZBL holesterīna, kas palīdz organismam saglabāt veselīgu asins spiedienu normālā diapazonā.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu sirds un asinsvadu veselību

Asinis, kas satur homocysteine augsta koncentrācija var izraisīt sirds un asinsvadu slimības, sirdslēkmes, insultus un asins recekļi. Chlorogenic skābi atrodami Green Coffee Bean Extract ir pierādīts, lai samazinātu homocysteinein asinis līmeņi.

Zaļo kafijas pupiņu ekstraktu veselīgu asins cukura līmeni

Pētījumi liecina, ka chlorogenic skābi konstatēts ar Green Coffee Bean Extract palīdz saglabāt veselīgu asins cukura līmeni. Neveselīgs cukura līmenis asinīs ir regulāri saistīts ar augstu asinsspiedienu un aptaukošanās. Chlorogenic skābes var kavēt neveselīgu cukura līmeni asinīs, palīdzot uzturēt veselīgu asinsspiedienu un samazinātu ķermeņa tauku, kavējot glikozes ražošana organismā.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa

Green Coffee Bean Extract līdzsvaru cukura līmeni asinīs

Asins cukura atlikums ir absolūti kritiski, veselīgas novecošanas organismā mērvienība. Pārāk daudz cukura un graudu diētu radīs nelīdzsvarotību cukura līmeni asinīs. Iestāde pēc tam iet cauri spirāles hiperglikēmija un hipoglikēmija. Šos cukura līmeni asinīs nelīdzsvarotību izraisīt iekaisumu organismā, ka kaitējumu hormonālo kontroles sistēmām, orgānu un imūnsistēmas funkcijas.

Glikozes pārslodzes ir vēl viens galvenais iemesls, kāpēc nelīdzsvarotība cukura līmeni asinīs. Tas notiek, kad glikozes ir atbrīvota vērā asinsritē, muskuļu un aknu audus, pat jau ir paaugstināts cukura līmeni asinīs. Kopējās pazīmes ir paaugstināts cukura līmenis asinīs tukšā dūšā. Naktī, indivīdam ir paaugstināts glikozes-6-Kinase (G6P) fermentu aktivitāte, kas izraisa paaugstinātu cukura līmeni asinīs izplūdi no muskuļu un aknu. Ķermenis ēd būtībā šos audus.

Jaunākās pierādījumi liecina, ka veselīgas badošanās cukura līmeni asinīs svārstās starp 65-85 mg/DL. Tikmēr pastu maltīti diapazoni (2 stundas pēc) vajadzētu nekad iet virs 120 mg/dL. Kad līmeņiem augstāk tests ir jābūt skaidrai norādei par oksidatīvā stresa kaitē šūnu un organismā audu.

Ir pierādīts, ka galvenais antioksidants zaļo kafijas pupiņu ekstraktu, chlorogenic skābi, dziļi inhibē atbrīvošanu G6P ferments, kas būtiski stabilizē cukura līmeni asinīs. Zaļo kafijas pupiņu 400mg devu izvilkt vienu klīnisko pētījumu parādīja ziņu maltīti asins glikozes smaile 32 % samazinājumu. Tas atspoguļojas kādu, kurš būtu ārkārtīgi bīstami 160mg/dL asins cukura līmeni uz leju, lai droši ēšanas līmeņa 109 mg/dL

Cukura līmeni asinīs stabilu ļauj labāk enerģijas, garīgo skaidrību, hormonu funkcija, detoksikācijas spējas un svara zudums. Neapstrādāta zaļo kafijas pupiņu ekstraktu kopā ar citiem superfoods piemēram cacao un kanēļa stabilizatoru cukura līmeni asinīs un uzlabojot vispārējo organisma funkciju Rādīt lieliskus rezultātus. Šie trīs kombinācija arī synergizes radīt vēl lielāku efektu organismā.

Kofeīna kafijas diurētisku efektu dēļ ir patērē papildus ūdens. Ūdens ideālā gadījumā vajadzētu būt no dabas pavasarī vai ir izgājušas cauri dziļi filtrācijas procesu, lai noņemtu vides toksīniem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas pupiņas no oficiālā mājas lapa


meklē “Ieguvumi Veselībai No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts”

  • zaļās kafijas graudu ekstrakts
  • zaļo pupiņu ekstrakts
  • cilvēki kas lieto zaļo pupu ekstraktu
  • vai zalas kafiju pupinas palidz diabetam
  • green coffee iegadaties
  • kopēja ekstrakta masas koncentrācija kafija
  • organisma atbrīvošana no skābēm ( oksidācijas )
  • zalas pupinas cukura limenis

Saistītie raksti par “Ieguvumi Veselībai No Zaļo Kafijas Pupiņu Ekstrakts”