Yeşil Kahve çekirdeği Faydaları Sağlık Ayıklamak

Çoğu toplumda kahve sağlık için kötü olduğuna inanıyorum bu sadece bir yarım gerçek yalandan olduğunu. Saf Yeşil-Kahve özü en çok kilo kaybı ürünleri piyasada satan biri haline gelmiştir. Yeşil kahve çekirdeği özü olan bazı çok iyi sağlık ve performans ile ilgili faydaları.

Kahve bitki iki önemli türü vardır; Arabica ve Robusta. En yüksek kalite yeşil kahve çekirdeği özü daha yüksek polifenol anti-oksidanlar klorojenik ve caffeic asit Arabica tesisleri geliyor. Kahve içenlere çoğunluğu dışarı çok kahve içeren yararları üzerinde eksik. Derin Kavurma işlemi önemli antioksidan içeriği azaltır.

Ayrıca, kahve en çok pestisit/herbisit püskürtülür bitkileri dünya biridir. Çalışmalar 1000’den fazla zehirli kimyasallar kavrulmuş kahve göstermiştir. Hormonları taklit, bizim karaciğer, böbrekler ve bağırsakları tıkanmak ve kanser büyümesini teşvik bu tehlikeli kimyasalların serbest organik kahve kullanmak esastır.

Ne zaman yüksek sıcaklık (pişirme, kızartma & Kavurma) pişirme sonra amino asit asparagin ile etkileşim şeker zarar başka bir güçlü kanserojen üretilir. Bu kimyasal reaksiyon güçlü kanserojen Akrilamid oluşturur. Anlık ve derin kavrulmuş kahve demlendi kahve daha anlamlı olarak daha fazla Akrilamid var olduğu gösterilmiştir.

Kahve tüketimiyle ilgili birçok büyük sağlık faydaları vardır. Bir son 2011 yılında en kahve tüketilen kişiler tip II diyabet en düşük riski olduğunu göstermiştir. Araştırmacılar klorojenik asit vücutta fazla glikoz oluşturulması ve yayın azalttığı tespit.

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği özü sağlık faydaları

Saf yeşil kahve çekirdeği özü son derece polyphenal antioksidanlar yüksek içerik nedeniyle insan vücudu için faydalıdır. Antioksidanlar birçok zararlı toksinler ve serbest radikallerin vücut korunması gibi sağlık avantaj sağlar. Yeşil kahve çekirdeği özü ve içinde bulundu antioksidanlar kilo vermek, onların metabolizma artırmak ve sağlıklı kardiyovasküler fonksiyonu ve kan basıncı korumak insanlar yardımcı olabilir.

Yeşil kahve çekirdeği ekstresi için kilo kaybı

Yeşil kahve çekirdeği özü içinde bulunan antioksidanlar, klorojenik asit belki de en önemli olduğunu. Yol glikoz değiştirerek bu güçlü antioksidan artırır metabolizma vücudun absorbe olur.

Klorojenik asit kan akışı içine şekeri yayımlanmasından azaltır. Glikoz en yüksek miktarda yemek ve fiziksel aktivite sonra serbest bırakılır. Vücut bu glikoz enerji olarak kullanır. Ne zaman vücut çok glikoz bırakmaz, yağ hücreleri enerji yakmak zorunda kalır. Bu işlem termojenezdeki denir.

Klorojenik asit aynı zamanda diyet yağ emilimini engel olur ve klorojenik asit güçlü antioksidan etkileri bile yeni yağ hücrelerinin gelişimini azaltabilir. Tüm bu faktörlerin klorojenik asit kilo kaybına neden yardım.

Yeşil kahve çekirdeği özü antioksidan koruma

Saf yeşil kahve çekirdeği özü vücut toksinler ve serbest radikallerin korumak birçok Antioksidanlar doludur. Yeşil kahve çekirdeği özü bulundu onlar vücudun hücreleri ve DNA herhangi bir zarar yapmak için önce çeşitli kanserojen bileşiklerin nötralize etmek için çalışır. Bu hastalığı gelişmekte olan vücut korumaya yardımcı olur. Antioksidanlar da yaşlanma sürecini yavaşlatmak için çalışır.

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği özü sağlıklı kan basıncı

Klorojenik asit sağlıklı kan basıncı teşvik tespit edilmiştir. Bu antioksidan sağlıklı kan basıncı normal sınırlarda tutmak vücut yardımcı olan LDL (kötü) kolesterol oksidasyonunu önlemek için serbest radikalleri nötralize olarak çalışır.

Yeşil kahve çekirdeği özü kalp ve damar sağlığı için

Kan homosistein yüksek konsantrasyon içeren kalp-damar hastalıkları, kalp krizi, felç ve kan pıhtıları neden olabilir. Yeşil kahve çekirdeği özü içinde bulunan klorojenik asit homocysteinein kan düzeylerini azaltmak için gösterilmiştir.

Yeşil kahve çekirdeği özü sağlıklı kan şekeri düzeyleri

Araştırma klorojenik asit yeşil kahve çekirdeği özü yardım sağlıklı kan şekeri düzeylerini korumak için bulunduğunu gösterir. Sağlıksız kan şekeri düzeyleri düzenli olarak yüksek kan basıncı ve obezite ile ilişkili. Klorojenik asit sağlıksız kan şekeri düzeyleri glikoz üretimini engelleyerek bir sağlıklı kan basıncı ve azalan vücut yağ bakımı vücut yardımcı olarak engelleyebilir.

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği özü kan şekeri dengesi

Kan şekeri dengesi vücudun sağlıklı yaşlanma kesinlikle kritik bir ölçüsüdür. Çok fazla şeker ve tahıl diyet kan şekeri dengesizlikler neden. Vücut sonra hiperglisemi ve hipoglisemi spiral ile gider. Bu kan şekeri dengesizlikler bu hasar hormonal kontrol sistemleri, organ ve bağışıklık fonksiyonu vücutta iltihap neden.

Glikoz aşırı kan şekeri dengesizlikler başka bir önemli nedenidir. Düz-se bile kan şekeri zaten yüksek glikoz tarafından kas ve karaciğer doku kana serbest bırakıldığında bu olur. Bu ortak işareti açlık kan şekeri yüksek. Geceleri, bireysel kas ve karaciğer kan şekeri yükseltilmiş bir sürümü neden glukoz-6-fosfataz (G6P) enzim aktivitesi yüksek. Vücut temelde bu dokuların yiyor.

Son kanıtlar sağlıklı açlık kan şekeri aralıkları 65-85 mg/DL arasında olduğunu göstermektedir. Bu arada, sonrası yemek aralıkları (2 saat sonra) hiçbir zaman 120 mg/dL üzerinde gitmeli. Düzeyleri daha yüksek sınarken Oksidatif Stresin zararlı hücreler açık bir göstergesi ve vücut dokuları öyle.

Yeşil kahve çekirdeği ekstresi, klorojenik asit, önemli anti-oksidan derin serbest bırakılması da önemli ölçüde kan şekeri seviyesini dengeler G6P enzim inhibe olduğu gösterilmiştir. Yeşil kahve çekirdeği 400 mg doz ayıklamak bir klinik çalışmada sonrası yemek kan şekeri ani % 32 azalma gösterdi. Birisi bir son derece tehlikeli 160 mg/dL kan şeker seviyesini 109 mg/dL güvenli hakkında düzeyi olurdu bu çevirir

İstikrarlı kan şekeri daha iyi enerji, zihinsel açıklık, hormon işlevi, detoksifikasyon yetenekleri ve kilo kaybı sağlar. Ham yeşil kahve çekirdeği özü kakao gibi diğer superfoods ve tarçın ile birlikte sabitleme kan şekeri ve iyileştirilmesi genel vücut fonksiyonları mükemmel sonuçlar gösterir. Bu üç kombinasyonu da daha büyük etkileri vücut oluşturmak için synergizes.

Kafein kahve idrar söktürücü etkileri nedeniyle ilave su tüketmek gereklidir. Su ideal bir doğal bahar olmalıdır veya çevresel toksinler kaldırmak için derin filtrasyon sürecinden geçti.

Yeşil kahve çekirdeği resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın


Arar “Yeşil Kahve çekirdeği Faydaları Sağlık Ayıklamak”

  • yeşil kahve çekirdeği şeker
  • yeşil kahve çekirdeği ekstresi faydaları
  • yesil kahve ozu faydalari

İlgili Makaleler “Yeşil Kahve çekirdeği Faydaları Sağlık Ayıklamak”