Zdravotní Přínosy Zelené Kávové Boby Extrakt

Zatímco většina ve společnosti věří, že káva je špatné pro zdraví je jen polopravda. Čistý extrakt zelené kávy se stal jedním z nejprodávanějších hmotnostní úbytek výrobků na trh. Extrakt zelené kávy bean má některé velmi dobré zdraví a výkonu souvisejících výhod.

Existují dva hlavní typy kávy rostlin; Arabica a Robusta. Nejvyšší kvalitní zelené kávové boby extrakt pochází z rostliny Arabica, která je vyšší v chlorogenová antioxidantů polyfenolů a kávovou kyseliny. Většina konzumentů kávy jsou chybí na mnoho výhod, které káva obsahuje. Proces pražení hluboké významně snižuje anti-oxidant obsah.

Navíc káva je jednou z nejvíce široce pesticidů/herbicid stříká plodin na světě. Studie ukázaly více než 1000 toxických chemikálií v pražené kávy. To je nezbytné využívat organické kávy, která je bez těchto nebezpečných chemických látek, které napodobují hormony, nahromadit, játra, ledviny a střeva a podporovat růst rakoviny.

Další silný karcinogen je produkováno, když vysoké teploty vaření (pečení, smažení & pražení) škody, cukry, které pak komunikovat s aminokyselinu asparagin. Tato chemická reakce vytváří silný karcinogen akrylamidu. Okamžité a hluboce pražené kávy bylo prokázáno mít podstatně více akrylamidu než zalévané kávy.

Existuje mnoho skvělé zdravotní přínosy spojené s spotřebu kávy. Nedávná 2011 studie ukázala, že jedinci, kteří konzumují nejvíce kávy má nejnižší riziko cukrovkou typu II. Vědci zjistili, že kyselina chlorogenová snižuje uvolňování a vznik přebytek glukózy v těle.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Zdravotní přínosy extrakt zelené kávy Bean

Pure Green Coffee Bean Extract je velmi prospěšné pro lidské tělo díky vysokému obsahu antioxidantů, polyphenal. Antioxidanty poskytují řadu zdravotních výhod jako je chránit tělo od škodlivých toxinů a volných radikálů. Zelené kávové boby extrakt a antioxidantů, může pomoci lidem zhubnout, zvýšit jejich metabolismus a udržovat zdravý kardiovaskulární funkce a krevní tlak.

Extrakt zelené kávy Bean na hubnutí

Antioxidantů v zelené kávové boby extrakt snad nejpozoruhodnější je kyselina chlorogenová. Tento silný antioxidant posiluje metabolismus tím, že změníte způsob glukosa se vstřebává v těle.

Chlorogenová kyselina snižuje uvolňování glukózy do krve. Nejvyšší množství glukózy v krvi jsou vydány po stravování a fyzické aktivitě. Tělo využívá tato glukóza jako energie. Když tělo není uvolněte co nejvíce glukózy, je nucen spalovat tukové buňky pro energii. Tento proces se nazývá termogenezi.

Kyselinu chlorogenová pomáhá také bránit vstřebávání tuku v potravě a silné antioxidační účinky chlorogenová kyselina může dokonce snížit vznik nových tukových buněk. Všechny tyto faktory pomáhají kyselinu chlorogenová, přispívají ke snížení hmotnosti.

Extrakt zelené kávy Bean antioxidační ochranu

Pure Green Coffee Bean Extract je plný mnoha antioxidanty, které chrání tělo od toxinů a volných radikálů. Antioxidanty v zelené kávy Bean Extract pracovat na neutralizaci mnoho druhů sloučeninám, dříve, než mohou dělat škodu na těle buňky a DNA. To pomáhá chránit tělo před rozvoji nemocí. Antioxidanty fungovat také zpomalit proces stárnutí.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Extrakt zelené kávy Bean pro zdravý krevní tlak

Bylo zjištěno, že kyselina chlorogenová podporovat zdravý krevní tlak. Tento antioxidační pracuje tím, že neutralizuje volné radikály, aby se zabránilo oxidaci LDL (špatný) cholesterol, který pomáhá tělu udržovat zdravý krevní tlak v normálním rozsahu.

Extrakt zelené kávy Bean kardiovaskulární zdraví

Krev obsahuje vysokou koncentraci homocysteinu může způsobit kardiovaskulární onemocnění, srdeční infarkt, tahy a krevní sraženiny. Chlorogenová kyselina obsažená v zelené kávové boby extrakt bylo prokázáno snížení úrovně homocysteinein krev.

Zelené kávové boby extrakt pro zdravé hladiny cukru v krvi

Výzkum ukazuje, že kyselina chlorogenová našli zelené kávové boby extrakt pomoci udržet zdravou hladinu cukru v krvi. Nezdravé hladinu cukru v krvi jsou pravidelně spojena s vysokým krevním tlakem a obezita. Chlorogenová kyselina může zabránit nezdravé hladinu cukru v krvi tím, že pomáhá udržovat zdravý krevní tlak a snížení tělesného tuku inhibicí produkci glukózy orgán.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky

Zelené kávy Bean Extract cukru v krvi rovnováhu

Hladiny cukru v krvi rovnováhu je naprosto zásadní opatření zdravého stárnutí v těle. Příliš mnoho cukru a zrna v potravě povede k nerovnováha hladiny cukru v krvi. Tělo pak prochází spirály hyperglykémie a hypoglykémie. Tyto nerovnováhy cukru v krvi způsobit zánět v těle, že škody hormonální systémy, orgány a imunitní funkce.

Glukóza přetížení je další významnou příčinou nerovnováhy krevního cukru. V takovém případě glukózy je uvolňován do krevního oběhu tkání svalů a jater i když už je zvýšená hladina cukru v krvi. Společný projevem je zvýšená půst hladiny cukru v krvi. V noci jedinec se zvýšenými glukosa-6fosfatázy (G6P) enzymové aktivity, která způsobuje zvýšené uvolňování krevního cukru ze svalů a jater. Tělo je v podstatě jíst tyto tkáně.

Poslední důkazy prokazují, že jsou zdravé půst hladiny cukru v krvi pohybuje mezi 65-85 mg/DL. Mezitím po jídle rozsahy (2 hodiny po) by nikdy jít nad 120 mg/dL. Když test vyšší úrovně je jasnou známkou oxidační stres poškození buněk a tkání těla.

Hlavní antioxidant v zelené kávové boby extrakt, kyselina chlorogenová, bylo prokázáno, že hluboce inhibuje uvolňování G6P enzymu, které výrazně stabilizuje hladinu cukru v krvi. V jedné klinické studii dávku 400mg zelené kávy bean extract ukázala 32 % snížení příspěvku jídlo krevní glukózy špice. To se promítá do někoho, kdo by hladina cukru v krvi velmi nebezpečné 160mg/dL na bezpečnou úroveň post-meal 109 mg/dl

Stabilní hladiny cukru v krvi umožňuje lepší energetické, mentální jasnost, hormonální funkci, detoxikační schopnosti a úbytek na váze. Syrové zelené kávové boby extrakt jiné superfoods například kakao a skořice show skvělé výsledky v stabilizující cukru v krvi a zlepšení celkové tělesné funkce. Kombinace těchto tří synergizes rovněž vytvořit ještě větší účinky v těle.

Vzhledem k diuretické účinky kofeinu v kávě je nezbytné konzumovat další vodu. Voda by měla být ideálně z přírodního pramene nebo prošly hlubokou filtračního procesu k odstranění ekologické toxiny.

Chcete-li koupit zelené kávové boby od oficiální internetové stránky


Hledá “Zdravotní Přínosy Zelené Kávové Boby Extrakt”

  • kávové boby obsah látek
  • kyselinu chlorogenova
  • zdravotní rizika green coffee

Související články na “Zdravotní Přínosy Zelené Kávové Boby Extrakt”